Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megtudnátok mondani, hogy kb...

Megtudnátok mondani, hogy kb mennyit egyek ezekből az ételekből ha fogyni akarok?

Figyelt kérdés

reggeli: tk kenyér + kefir (hány kenyér, mennyi kefír?)

délelőtt: gyümölcs (mennyi és milyen?)

ebéd: valamilyen főzelék hús és kenyér nélkül vagy esetleg hús vagy zöldségleves tészta nélkül (milyen főzelékek? krumpli bab kelkáposzta?)

uzsonna: joghurt

vacsora: zöldség (uborka, paradicsom, paprika, saláta...)

napi 1-2óra mozgás a tevékenységeimen felül(elmenni suliba, boltba, ideoda)

180centi vagyok 90 kg és 16éves fiu


2012. márc. 3. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

szia! én így csinálnám/csinálom:

kenyérből 1 max 2 szelet 1-1,5 dl kefirrel

én pl zabkását is szoktam csinálni édesítővel bele fagyasztott eredei gyümit,vagy szárított almát nagyon jóllaksz tőle..1 bögrével szoktam enni.

gyümölcsből szerintem elég egy alma,narancs,körte.(ha csak nem túl kicsi.)vagy esetleg müzliszelet

ebédre csináld a főzeléket habarás nélkül,joghurttal hidd el még finomabb.én egy rendes tányérral megennék így belőle.(a krumplit,és babot hagyd ki az nem jó fogyó alatt,a kelkáposzta tökéletes,spenót vagy tökfőzelék,esetleg sóska ha meg bírod enni:))abonett kenyeret szerintem simán ehetsz hozzá.a fehér húsokból(hal,csirke,pulyka)bármelyiket ehetek grillen sütve kb olyan 100-150 grammot.Zöldséglevest meg nyugodtan edd amennyi jólesik.(de akkor csak levest!)

uzsinak jó a joghurt,vagy esteleg sovány túró(akár körözöttnek,vagy édesítővel kis fahéjjal..)

vacsira saláta igen jó,ha akarsz ehetsz mellé abonettet.

vagy vacsorára ajánlom a sovány túrót (körözöttnek,vagy zöldségeket bele.)

amúgy egész jó amiket felsoroltál én pl régebben aztis csináltam vacsira,(tudom sokan lehurrogják majd a gyümölcs miatt mert azt jobb délelőtt sokak szerint..)hogy egy nagyobb natúr joghurtba beleszeltem almakockákat,vagy narancsot édesítővel és fahéjjal összekevertem.valami isteni.nyáron epret és málnát tettem bele..sok sikert remélem tudtam segítetni;) ha kérdésed van bármikor segítek.

2012. márc. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendes vagy és igen tudtál segíteni, lehet fogok hozzák kérdéssel fordulni
2012. márc. 3. 22:00
 3/3 anonim ***** válasza:

2 szelet kenyér, hozzá sajt, sonka pár szelet, főtt tojás 1-2db, zöldségek,

ha csak kefír akkor 1-2sz kenyér nyugodtan mehet egy 450ml-es ivókefír

délelött 1-2alma, 2-3 mandarin, 2-3narancs, 1-2 körte, 1 banán simán mehet

ha gyümösali mindeből egyet

ebéd- főzelékhez egyél húst is-párolva/főve/grillezve, legjobb a csirke, pulyka, sovány sertés, marha, máj, de jó a főtt tojás, párolt, grillezet, sült hal is

főzeléknke lencse, bab, borsó, sárgaborsó, kelkáposzta, tök, spenót, sóska, finom, zöldbba, zöldborsó nyugodtan mehet lényeg hogy simán turmixold magával vagy íróval, kefírrel, keményítővel habard, hogy változatos legyen rizst, főtt krumpit is ehetsz párolt, nyers zöldségekkel, salátával, avgy rakott ételeket, zöldséges ételeket, tojásoslecsó, sertésragu, husosragu leveseket, zöldségleveseket

uzsonna joghurt okés, mehet hozzá gyümi is

vacsora zöldség jó, de elég kevés, mehetne hozzá túró, hal, hús, sonka, sajt, kefír, joghurt

2012. márc. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!