Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen módon tudok elhelyezni...

Milyen módon tudok elhelyezni sms fizetési szolgáltatás oldalamra?

Figyelt kérdés
nem vagyok vállalkozó, remélem ez nem probléma

2012. márc. 16. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Érdemes erre ránézni: [link]
2012. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi megnéztem. Rámentem a regisztrációra és ott meg kell adni a "Igénylet prefixek" ehhez mit kell megadni?
2012. márc. 16. 20:01
 3/11 anonim ***** válasza:

Én ajánlom neked inkább a [link] oldalt. Itt nem vonnak le, és nem csak %-ot kaptok, hanem a teljes összeget megkapod. A fájlodnak (menüpont) php kiterjesztésűnek kell lennie és akkor működni fog. Ki kell majd választani (regisztráció után) hogy menni időre mennyibe kerül, és oda bemásolod a linket (a menüpontodét) adnak egy kódot, amit majd be kell másolnod a php fájlodba.


és ha valaki megnyitja, csak sms-sel megy. UI: fontos a php kiterjesztés, html-lel nem megy...

2012. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért egy ingyenes szolgáltatás esetében tuti nem adják a 100%-ot oda, mert nekik sem érné meg ingyen ilyet üzemeltetni. :)
2012. márc. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy az ingyenesen amit írtam, 100%-ot adnak. felraktam hogy 1600 ft 2 napra, aztán ismerőseim közül 2-vel előfizettettem, és én utána 3200-at kaptam kézhez.(pontosabban számlára ugye)
2012. márc. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kukuri válasza:

Több szolgáltató közül tudsz válogatni. Általában ~50% -át fizetik ki az SMS -ek árának. A válasz SMS-eket a megrendelő fizeti. Vagyis Te. Ez 8-10 Ft körül van.

Van leírás hogyan kell beilleszteni a kódot. Post -olt oldalhívásokkal oldják meg a legtöbben. Ezeket az adatokat kell feldolgozni, amire példaprogramot szoktak adni.


ui: A leírás szerint az Info-tech nem 100% ot fizet az SMS után, hanem garantálják, hogy minden elküldött SMS-t kifizetnek.

2012. márc. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kikuricska: Az Info-Tech 100%-ot ad. Majd ha kipróbáltad, és nem csak a fekete-fehér szöveget olvasod akkor beszélj. Én nem az elméletileg, papírra leírt dolgokról, hanem a gyakorlatban megtörténőkről beszélek. Igen. Az van leírva, hgoy az sms-eket állják. De a gyakorlatban ők állják a válasz sms-eket és a "fogadott sms" díját, valamint ha 1600 Ft-ért vesz valaki "láthatóságot" az oldaladra, akkor te kézhez 1600-at kapsz. Tudom, mert én használom, és így is van. Eleinte 200 forint volt egy nap, és 1600 forint 2 hét. Aztán szépen lassan egy éves folyamattal 1600 ft/2 napra vittem el az árat, és így is 10 folyamatos visszatérő van, aki ahogy lejár a joga, máris veszi az újabb két napot. így 496.000 Ft a minimum keresetem egy hónapban. csakhát ebből lemegy a szerverüzemeltetésre szánt áram, az árusítási jogdíj(saját programok), a domain, a tárhely, a hirdetések és a Seo, így végülis a végösszeg minimum 351.000Ft/hó ...mert nem vonnak le maguknak százalékot, és átvállalják a fogadott sms-ekért, és a válasz sms-ekért fizetendő díjat.
2012. márc. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Perszeeeee, még ők állják a válasz smst is??

Na ne szórakozz... :D


Modd meg mégis hol éri meg nekik, INGYEN biztosítani nekik ilyen szolgáltatást, sőt a válasz smsek miatt erősen VESZTESÉGES szolgáltatást.


Nincs az az idióta cég, aki ilyet csinálna....

2012. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az Info-Tech mégis megteszi....
2012. márc. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

A piacon az egyik legrégebbi szolgáltató, ajánlom figyelmetekbe: www.netfizetes.hu


Normál díjas info vonal: 0670-297-2357

2013. okt. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!