Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy HD2600 XT videokártyám...

Van egy HD2600 XT videokártyám (Asus). Mennyivel jobbak a mostani? 600-as kártyák? Érdemes fejleszteni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy játékos, csak egy valamivel jobb kártyát akarok 10000-20000 Forint körül, semmi több.
2011. nov. 29. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokkal. Egy húszasból ez a legjobb, amit vehetsz:


[link]

2011. nov. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Panda Péter ***** válasza:
szerintem egy használt HD4800-assal járnál a legjobban.
2011. nov. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MaXXeGee ***** válasza:

Ha nem vagy nagy játékos, és a kártya a flash animációkat illetve szükség és igény esetén 1-1 játékot kényelmesen kiszolgál, ha akadás mentesen megy a windows aero, akkor felesleges pénzkidobás lenne, szerintem.

Mindenki az igényeinek megfelelő kártyát válasszon. Normál használatra ez a kártya is megfelel.

(Azért érdekelne, milyen élményidexet kapott a géped, és hogy valóban a VGA kártya e a leggyengébb láncszem) :)

2011. nov. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

20-ért tényleg jobban jársz egy HD5670-nel.

Kicsi, hűvös, csendes, és sokkal erősebb meg modernebb.


Nekem is 5670 van, én is ilyen nagyon néhai játékos vagyok, és tökéletesen elég nekem.

2011. nov. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekemis volt His HD5670 GDDR5 512MB és még játékrais elég jól szerepel
2011. nov. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!