Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet ezen a gépen fejleszteni...

Lehet ezen a gépen fejleszteni valamit, vagy már nem érdemes rá költeni?

Figyelt kérdés
Asus P5GD1 (LG775, i915P), Intel Pentium P4 3GHz LGA775 Pkg 800, 768DDR RAM, NEC ND 3520A DVD író, Asus Radeon EAX300 128MB videokártya, 400W CODEGEN ATX2tápegység

2011. dec. 5. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Ha fejleszteni akarsz, akkor új alaplaptól kezdd. Már elég régiesnek tűnik sajnos.
2011. dec. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk vennék egy új alaplapot, akkor a több cuccal tudnám használni míg nem vennék azokból is újat?
2011. dec. 5. 22:40
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Ha vennél ujj alaplapot akkor szinte mindent vehetnél ujjat.Még esetleg a tápot meg az írót tudnád használni.
2011. dec. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát erre már nem igazán érdemes költeni... Ha lapot cserélsz akkor cserélheted a RAM-ot és a procit is, ha procit cserélsz akkor már jó lenne hozzá egy új VGA és erre már nem szabad rábízni egy 400W CODEGEN tápot szóval azt is cserélni kéne... És akkor kb majdnem mindent felsoroltunk... Amit meg lehetne tartani az a HDD, a ház, és az író...
2011. dec. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

23:19:


Azt ajánld még neki hogy az új gépéhez használja a régi Codegen tápot, persze...

Ha meg akarja kockáztatni hogy tönkre is vágja az új gépet, akkor nyugodtan...

2011. dec. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az első vagyok... mivel gondolom LG775-ös foglalatú a lapod, ezért gondolom nem sata-s, tehát vinyót is újat kell hozzá venni :) 2 magos konfigokat 100ból össze lehet állítani, táppal-házzal 1 terrás vinyóval mindennel :)
2011. dec. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Két éve én is ilyen helyzetben voltam, végül teljesen újat vettem. Hibába cserélsz valamit(például videokáryát), a proceszor nem tudja kiszolgálni és csak pénzt pocsékolsz. Új procihoz meg új alaplap is kell, ami mindent borít.

Vagyis: ezt cseréld be a számtech boltba (mert eladni sose fogod) ahova jársz és vegyél egy teljesen új konfigot.

2011. dec. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A HDD sata-s :D egyedüli "örömöm" az lehet, úgy látom :D

köszönöm az infókat, akkor marad a gyűjtés és gépcsere.

2011. dec. 6. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!