Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Csináltam egy weboldalt....

Csináltam egy weboldalt. Miért nem jeleníti meg a fejlécet, ha felteszem a netre? Többi lent.

Figyelt kérdés

5 oldalból áll a weblap, de ebből kettőn nem jeleníti meg a fejlécet, pedig ha a gépemen nézem nem a neten, akkor ott van. Többször újra feltöltöttem az oldalt, de mindig csak ezen a két oldalon nem jeleníti meg. Illetve a galéria oldalon ha nézem a képet, akkor szintén nem jelenik meg a jobbra, balra illetve bezárás gomb, pedig a gépemen szintén ott van. Az ingyenes tárhelyszolgáltató miatt lehet? Vagy más tipp?


Csak hogy teljesen tiszta legyen, a link:

zalafolyo.csali.hu



2012. jún. 6. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Át kell írni a fejléckép helyét. C:\Weblapom\fejlec.png helyett inkább így használd: fejlec.png.
2012. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor a másik három oldalon miért működik? Egyébként az images mappában van a fejléckép és fejlec.png a neve. De a gépemen nézem működik, csak a neten nem. Meg a galériánál se jeleníti meg a lightbox gombokat.
2012. jún. 6. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahol nem jön be, ott Fejlec.png a neve, nagybetűvel. Írd át kisbetűre a forrásban!
2012. jún. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Basszus, tényleg. Nem vettem észre, többször módosítottam a fejlécet, biztos akkor gépeltem el. Köszi szépen!!!!


És arra tipp, hogy a galériánál a lightbox miért nem jeleníti meg a jobbra, balra illetve bezárás gombot? Mert a funkció működik, ha ráviszem az egeret át is vált kézre, de nem jelenik meg a gomb. Pedig eleinte megjelent és a gépemen nézve szintén ott van. ???

2012. jún. 6. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!