Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » 000webhost.com oldalra hogy...

000webhost.com oldalra hogy lehet feltölteni Microsoft expression web-el vagy akár notepad++-al készített webololdalat?

Figyelt kérdés
Addig eljutottam, hogy a megadott mappába feltöltóttem a weblapot és a képeket, de a domainnéven csak valami német szöveg jelenik meg, hogy lehet beállítani, hogy feltöltött weblapot adja be? Vagy esetleg más ingyenes online domainnevet hol lehet igényelni ? (Rendes domainnevet, mint pl. valami.hu vagy valami.com)

2012. jún. 15. 20:36
 1/2 Drone007 ***** válasza:

A kezdőoldalad neve mindig index.html vagy index.php legyen.

Biztosan jó mappába töltötted a tartalmat? Ha htdocs mappa létezik az ftp-n, akkor abba kell töltened a tartalmat, nem a gyökérbe!


Ingyen elsődleges domain nevet nem lehet szerezni. Ezek mind fizetősek. A 000webhost.com azért is olyan népszerű, mert domain birtoklás nélkül is használhatod a tárhelyüket az általuk kiosztott aldomain néven.

Megpróbálkozhatsz esetleg a byethost-tal is, hasonló szolgáltató az is.

2012. jún. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
000webhoston a public_html mappába kell feltöltened a fájlokat. Ha azt szeretnéd hogy megjelenjen amikor behozod a domaint akkor index.html vagy index.php néven kell feltöltened. Ingyen nem fogsz találni .com és .hu domainokat, ha ilyen jellegűt akarsz akkor a dot.tk oldalt tudom ajánlani akik .tk végződésű domainokat adnak ingyen. Az egyetlen kikötésük azoknak akik ingyen használják hogy 90 naponta 25 látogatásnak kell lennie.
2012. júl. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!