Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Elkezdtem csinálni egy böngész...

Elkezdtem csinálni egy böngészős játékot, de elakadtam. Tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés
Már megcsináltam a regisztrációt,bejelentkezést, a játék magja is meg van,csak azt nem tudom megcsinálni, hogy a karakter (mivel karakterfejlesztős játékot csinálok) kinézete részenként módosítható legyen. pl: szem alakja, színe, haj színe, hosszúsága, ruha, stb.
2012. jún. 26. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát én megcsinálnám mindegyiket külön külön, és javascripttel raknám ki a megfelelő helyre. Tehát megcsinálnám az összes szemet, hajat, mindent külön átlátszó hátterű pngben és úgy rajzolnám ki a megfelelőt, a megfelelő sorrendben. Először az arcformát, azután a szemet, szájat, orrot, végül a hajat.
2012. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont.
2012. jún. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!