Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Klikk cserélő oldalakat...

Klikk cserélő oldalakat használt már valaki? Vélemény? Van értelme?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs értelme. aki ott rákattint azért kattint hogy legyen pontja hogy rá kattintsanak és nem azért mert érdekli az az oldal ergo nem is fog oda magától soha visszamenni, reklámra kattintani meg pláne nem fog. Ideiglenesen meg lehet dobni minimálisan az oldal látogatottságát, de ahol már ilyen trükkökre van szükség ott rég baj van.
2012. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez az oldal amit regisztrálnék ilyen oldalra, az 2 hetes domain! Tehát nincs baj! :) És nem is reklám a cél, egyértelmű, hogy miért kattintanak rá, ezt én is tudom!


De a kérdésre amire várom a választ az inkább az, hogy a google milyen szemmel nézi ezt? Mivel sokan kattintanak az oldalra relevánsnak fogja venni és előrébb fogja helyezni az oldalt?


30mp-et kell mindenkinek az oldalon maradnia, ezt is vissza fordulásnak veszi a google? És ezért hátrább pakol?


Ezekre a kérdésekre várom a választ! Persze a link építést elkezdtem stb.! Csak ezzel is megdobnám, de lehet inkább ártok vele, mint, hogy használ...

2012. júl. 29. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:
A google detektálja, és bünteti.
2012. júl. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem! Sejtettem, hogy így van!
2012. júl. 30. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!