Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen böngészős játékkal...

Milyen böngészős játékkal játszanátok szívesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy nektek milyen típusú játék jönne be? Már mint böngészős... Stratégiai, esetleg valami háborús, vagy valami csapatjátékos?... Ne létező példákat hozzatok fel, hanem írjátok le, hogy nektek milyen tetszene! Mivel játszanál szívesen, minek lenne sikere... Akár teljesen új gondolatok is érdekelnek, ami eddig nem volt megtalálható, és most sem található meg interneten... Történelmi játék legyen, vagy a jövőbe játszódjon, akár a jelenbe, esetleg sci-fi...



2012. aug. 20. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
hát kalandjáték annyi van mint a szemét, és sci-fit is láttam már. énszerintem egy háborús (stratégiai) játéknak lenne jövője. mindenképp olyan játék, ami nem létezik.
2012. aug. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Vannak is már elképzeléseim, többieknek, hogy tetszene egy ilyen? Jöhet még más ötlet is!
2012. aug. 20. 14:32
 3/4 Pityeeesz ***** válasza:
Én már kinőttem ezekből, de szerintem valami olyasmi kéne ami egyszerű, de mégis leköti az embereket. Lehetőleg az unatkozó suliba járók gyerekek tudjanak multiban is játszani egymással vagy egymás ellen az unalmas számtech órákon. Én valami lövöldözős vagy stratégiai játék lenne jó, bár elnézve a mai fiatalok értelmi szintjét a lövöldözős lehet a nyerő.
2012. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az előttem válaszoló jól mondja!

de a mai gyerekeknek telefonra is kéne tervezni!

a facebook alkalmazás sem árthat neki!


de mindenképpen action scriptben írnám meg!

abba igazán nehéz jót csinálni!

de ha jó lesz akkor mindenkit eltudsz vele kápráztatni!


de a háborús játékokban annó én az alábbiakat hiányoltam:

-Részlet gazdag történet

-részlet gazdag játék

-fair game (orbán gyereke betelefonál 3000000FT ért és ő nyeri meg....szegény csórikám pedig havi egyszer 10 percre a gép elé ül és....(ez csak egy nagyon szélsőséges példa!))

-magyar játék(nyelv,játékosok)

-rövid (ingyenes) fejlesztési idő...(egy épületet 1szintről a 2ig 1hónapba telt fejleszteni...)



de ha valamit alkotsz akkor azt mindenképpen megnézem!

2012. aug. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!