Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Innerhtml-nél, hogy tudom azt...

Innerhtml-nél, hogy tudom azt elérni, hogyha kattintok és betölti az új oldalt, akkor az az oldal tetejére ugorva jelenjen meg? Valamint mennyire keresőbarát keresőoptimalizálás szempontjából az innerhtml?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Innerhtml-nél, hogy tudom azt elérni,(eddig értem...)

hogyha kattintok és betölti az új oldalt(hova kattintasz?

a link milyen sciptet hivatkozik meg?meg egyébként is au inner nem betölt egy új oldalt hanem beszúr egy tartalmat..)

az az oldal tetejére ugorva jelenjen meg?

a div vagy span-t oda teszed(idvel ellátva.)



Valamint mennyire keresőbarát keresőoptimalizálás szempontjából az innerhtml?

őőőhhmmmmm mivel a forrás kódban benne van.....és ő a forráskódot nézi viszont nincsen a kész megjelenésben benne így gyakorlatilag szerintem nem érzékeli.

de a seotools.com on tudod ellenőrizni(vagy .hu.)

2012. szept. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. hogy érted azt pontosan, hogy a div-et vagy span-t oda kell tennem id-vel ellátva? nekem így néz ki a kódom: <div style ="display:none;" id="doboz16">. Valamint, akkor ez most keresőoptimalizálás szempontjából, akkor most jó vagy nem? :) mert ezt most nem értettem pontosan :)
2012. szept. 7. 23:33
 3/6 anonim ***** válasza:

direkt kitérő választ adtam!

[link]

ha itt a tartalmadat észleli akkor maga a tökély!

de ha nem akkor újra át kéne gondolnod az egészet!

<script>

function innehtml()

{

document.getElementById('innehtmlkimenet').innerHTML='Siker!<input type="button" onclick="innehtml2()" value="még egyszer!!">';

}

function innehtml2()

{

document.getElementById('innehtmlkimenet').innerHTML='Ennyi elég!';

}

</script>

<div id="innehtmlkimenet"><input type="button" onclick="innehtml()" value="tádám!"></div>

ezt a kódot úgy összedobtam!

bár a google szerintem az inner htmlt annyira utálja mint a pop-upo!

de te gy egész oldalt akarsz inner.html segítségével megjeleníteni?

ha nem akkor nincs mitől félned!

2012. szept. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy az egész oldal egy innerhtml-ből áll, amin közel 40 különböző ilyen ablak van (vagy hogy hívják, ezeket, amikor kattintok és mindig egy más tartalmat tölt be középre) és nagyon fontos lenne, hogy kereső optimalizálás szempontjából a legjobb legyen, mert az google első 10 találatában benne kéne lennie.
2012. szept. 8. 15:15
 5/6 anonim ***** válasza:

ha az egész lapot inner .html el akarod csinálni akkor...fussál egy kört:)

phpt javaslok!

az én oldalaim 90% egy lap(nem pedig oldal) ból áll:

<?php

$v = $_GET["v"];

if(isset($_GET["v"])){


if($v == "valami"){

//valamilapja

}

elseif($v == "másikvalami"){

//másikvalami lapja!

}


else

{

echo "nincs ilyen funkció!";

}



}

else

{

//főoldal

//főoldal

}

?>

szokatlan volt így megírni a kódot.....program nélkül!

2012. szept. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Drone007 ***** válasza:

Ne haragudj, de ugye tudod, hogy az innerHtml, a DOM-on belül egy tulajdonság?

Az innerHtml tulajdonságot javascript segítségével lehet elérni (kiolvasni/szerkeszteni), ami azt jelenti, hogy mint a legtöbb javascript változtatás, seo szempontjából észlelhetetlen.

Magyarul: a keresők monitorozás közben nem használnak javascript-et, így a javascript innerHTML hívásai egyszerűen nem futnak le a keresők számára. A keresők az oldalak megfelelő meta tagjait, statikus tartalmait, és linkjeit monitorozzák. Ha javascripttel illesztesz be tartalmakat, akkor számíthatsz rá, hogy azokat nem látják a keresők. Ez a veszélye az Ajax hívásoknak is. Ezt a hátrányát az ajaxnak valahogy nem szokták reklámozni.

2012. szept. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!