Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan csináljak webáruházat?

Hogyan csináljak webáruházat?

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Röviden, tömören: sehogy.
2012. dec. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2012. dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Prog.hu állás rovatában meghirdeted, hogy ilyenre van szükséged. Irányárat is írjál.
2012. dec. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Az a baj, hogy ha te csinálsz webáruházat akkor azt csak azok fogják megtalálni akiknek te megmondod az oldalad címét. Ha el szeretnél ott adni valamit akkor mindenképp webmesterhez kellene fordulnod , akinek van tapasztalata. Nem olcsó (vagyis az olcsó az olyan mint ha te csinálnád). Egy jó webáruház befektetés min. 100E forint szerintem. Abban már benne van az is hogy lesznek látogatóid. Foglalkozhatsz ingyenes webáruház megoldásokkal is, de ha nem akarsz csalódni ne álmodj sikeres webáruházról. Olyan dologba ami pénzt hoz, mindig be kell fektetni!
2012. dec. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 László Viktor válasza:

Már volt pár hasonló kérdés a témakörben.Javaslom az alábbi linket. http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__weblapkeszit..


Véleményem szerint minimális anyagi ráfordítással már létrehozható saját webáruház, de ne felejtse el az aki ilyenbe fog a regisztrációs kötelességét az adatvédelmi törvényt illetően. Én is a törvény miatt írtam át az egész oldalam. Egyébként a Vatera rendelkezik hasonló funkcióval Vaterabolt a neve, ha nem akar a kérdező túl sokat küszködni egy saját kialakításával esetleg.


[link]

2012. dec. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem érdemes sajáttal foglalkoznod, bár Te gondolom még fiatal vagy és ifjúkori felbuzdulásod ez. :)
2012. dec. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 laceb válasza:
Én csinálok neked 20.000.-ft-ért!
2012. dec. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 rollyka5 válasza:

Jó nagy hülyeségeket írok am de mind 1. Tessék ez telejsen megfelelő.

[link]

2012. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gergo Juhasz válasza:
10.000-ert megcsinalom.Ezt is en csinaltam www.crridem.ro
2013. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
grat hozzá mr táblázat
2013. jan. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!