Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hány fős napi látogatottságtól...

Hány fős napi látogatottságtól érdemes reklámot kitenni egy honlapra?

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Napi 2-3000 látogatónál már van némi értelme...
2013. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az előző hülyeséget beszél...

Nem vész el egy idő után a gyűjtött összeg, innentől kezdve nincs határ. Van egy személyes honlapom, ami nem éppen látogató csalogató, napi 10-50 látogatóval célirányos hirdetéssel havi 300-500 ft a reklámbevétel, ez fedezi a domain és tárhely költségem. Nem ebből fogok megélni, de nekem megéri, akkor miért is kellene napi 2000 fő?

2013. jan. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző valamit nagyon jól csinálsz. Nekem a napi 25-30 egyedi látogatóból egy év alatt jött össze 200 Ft bevétel...
2013. jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem van egy biztos 100 fős látogatottságom. Akkor már érdemes?
2013. jan. 7. 17:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Mint említettem, fontos a célirányos hirdetés, nem mindegy a reklám hol helyezkedik el, és milyen szerepet tölt be az oldal struktúrájában.

Szerintem egyértelmű, hogy egy receptes honlapon egy gasztronómiai hirdetésre többen kattintanak, mint egy nőgyógyászati honlapon egy pénisz hosszabbító reklámra.

2013. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudnátok nekem valami forrást linkelni erről a témáról, hogy hogyan működik ez, vagy akár privátban/itt el tudjátok mondani?

Pl: csak saját domainnel lehet ezt, vagy akár egy ingyenesen is (=honnan tudják hogy a pénzt kinek kell adni)?

2013. jan. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk regisztrálsz egy accountot az AdSense, ETarget, CTNetwork, AdBrite ... reklám szolgáltatón. Majd a kapott reklám dobozt elhelyezed az oldaladon. A regisztráció véglegesítése előtt ellenőrzik a honlapod, hogy megfelel-e a szabályzatnak, és van-e elegendő tartalom. Lehet aldomain is, de más reklám nem engedélyezett, tehát megeshet, hogy UW, ATW aldoman alól kidobnak, vagy nem is engednek regisztrálni. Az a legjobb, ha a kifizetési határ elérésekor dobnak ki.
2013. jan. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!