Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudnátok ajánlani egy ingyenes...

Tudnátok ajánlani egy ingyenes, egyszerű és szép honlapkészítőt? Igazából még van valami fontos, csak azt lent írtam le.

Figyelt kérdés

igazából, amiket fent leírtam, nagyon fontosak, főleg az, hogy legyen ingyenes.de lenne egy úgyszintén fontos dolog:nem szeretnék a .hu rész elé olyat, hogy mondjuk gportal, vagy mindenkilapja.csak simán, mint mondjuk itt, hogy gyakorikerdesek.hu

előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)



2013. jan. 19. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy "oldaladneve.hu"-s címed legyen, fizetned kell. A .hu-s domain nem ingyen van.
2013. jan. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de kár! :,( akkor inkább hagyom az egészet..azért köszönöm a választ! :)
2013. jan. 19. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:

de a szezont a fazonnal megint sikerült összekeverni

hogy függne a szerkesztőtől a domain?

2013. jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Drone007 ***** válasza:
Ha jól tudom a webnode-on lehetőség van saját tulajdonú domain használatára, és a weboldalt ingyenesen összekattintgathatod. A saját domain névért viszont mindenképpen fizetned kell, ennek éves fenntartási költsége van (a .hu 2500 Ft/2év)
2013. jan. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem kell feltétlenül a ".hu" végződés, akkor nézd meg ezt a linket:

[link]

Itt egy ".tk" végződésű honlapcímet regisztrálhatsz magadnak, de ehhez kell egy tárhelyszolgáltató is.

2013. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!