Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tetszik a honlapom?

Hogy tetszik a honlapom?

Figyelt kérdés

tegnap álltam neki, 5letekre és véleményekre lenne szukségem.

Csak feldobtam egyik tarhelyemre, még nagyon messze vagyok a késztől.

[link]


2013. jan. 20. 11:36
1 2
 1/18 anonim válasza:
73%
nagyítás-kicsinyítés miért nincs?
2013. jan. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Az elöttem írónak igaza van.de egyébként jó!
2013. jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
az előttem előttem írónak valóban igaza van:D de ezt a google is tudja nemde? amúgy nem rossz egy helyinek biztos jó dolog. (ja és minden van csak nyitva tartás nincs) de nem rossz ötlet csak kicsit turbózd még:)
2013. jan. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
rámész a pontra, utána kattintasz az üzlet nevére és megjelenik a nyitvatartása.
2013. jan. 20. 12:51
 5/18 anonim ***** válasza:
á megvan:) akkor a következő kiegészítési tipp: használati utasítás:D
2013. jan. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Drone007 ***** válasza:

Érdekes, hogy megpróbálod feltalálni a spanyolviaszt. Tudod a google maps (ahonnan a háttérképed is van) már létezik.

Ha mindenképpen egyedileg térképet szeretnél cimkézgetni javaslom ezt:

[link]

2013. jan. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

spanyolviasz...:)

neten kb 50-60 egerszegi üzlet, 3-4 évvel ezelötti nyitvatartását lehet megtalálni. és ha valaki a maradék 2000 üzlet valamelyikének a nitvatartására kivancsi?

2013. jan. 21. 08:53
 8/18 A kérdező kommentje:
nem jo nekem a maps. egy pontba be kéne néha sűrítenem 5-6 üzletet. ha nyitva vagy zárva van nem változik a pont szine, és nem lehet őket szűrni
2013. jan. 21. 09:03
 9/18 Drone007 ***** válasza:
68%

Látom nemigen nézted át a linket amit küldtem.

Feltehetsz markereket a te weboldaladon működő google mapra, html tartalmat adhatsz a lokáción lévő markernek, a markert is változtathatod (akár képet is tehetsz a helyére). Innentől kezdve nincs olyan amit nem tudnál vele megvalósítani.

Ha kicsit belemélyedsz, akkor egyszerűen használhatod a te oldaladon, és megspórolod a dives pozicionálgatást, és a fix háttérképet. Emellett az adatbázisodban tárolt adatok alapján egészen nyugodtan szűrhetsz, és azt tehetsz ki a térképre amit szeretnél. Ha kicsit kombinálod ajax-szal, mindezt on the fly megteheted.

2013. jan. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Amikor felveszek egy új pontot, nem lehet egyből átnevezni, vagy nem tudom mi van.

Nyitvatartás/zárásnál megadásnál calendar, vagy egy sablon, hogy hogyan kell kitölteni.


Nagyítás-kicsinyítés, panel arrébb tevése szerintem kéne.


Ha csak admin tudna hozzáadni/átnevezni, akkor user oldalon nem kéne megjeleníteni.


A szűrés tetszik.


+Direkt lehet indítani egy admin sessiont, vagy véletlen? :D


2naposhoz képest jó.

2013. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!