Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tetszik a honlapom?

Hogy tetszik a honlapom?

Figyelt kérdés

tegnap álltam neki, 5letekre és véleményekre lenne szukségem.

Csak feldobtam egyik tarhelyemre, még nagyon messze vagyok a késztől.

[link]


2013. jan. 20. 11:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
hat elvileg [link] inditja az admin session-t :) fogalmam sincs, neked miert indult el :)
2013. jan. 21. 21:45
 12/18 anonim ***** válasza:
igen, arra az oldalra rámegyek, vissza és már be is vagyok logolva adminként :D
2013. jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
és hogyan kerultél arra az oldalra? :) nem volt kedvem inputolgatni, postolgatni...
2013. jan. 22. 22:47
 14/18 anonim ***** válasza:
semmit sem változtattál még mindig hibás az egész...
2013. jún. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Véletlenül leszedtem az OTP-t :)Sajna tényleg bárki lehet admin. Egyébként jó az ötlet, bár a google maps is tökéletes erre, ahogyan írták, de ha csak alapinfókra van szükség, ez lehet, hogy gyorsabb. Illetve a nagyítás/kicsinyítés hiánya megnehezíti a pontok hozzáadását.
2013. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
hogyan léptek be adminként? :)
2013. jún. 18. 01:51
 17/18 Drone007 ***** válasza:

Beírok egy "admin"-t a linked után, az dob egy session hibát, visszalépek, nyomok egy F5-öt, és íme, már benn is vagyok.

Nagyon úgy néz ki, hogy csak a session változó meglétét vizsgálod meg, a tartalmát nem, ez pedig nagy hiba. Biztonságból egyes.

2013. jún. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

és a /admin ennyire egyértelmű? miért próbálta meg mindenki? nem tudtam, hogy mások is ide szokták rakni az "admin felületet". amúgy létrehozza a session-t ha megnyitod a /admin-t, nincs semmi csekkolás, de akkor változtatok a mappa nevén.

nem szeretnék google maps-et használni, inkább a térképet is cserélem és csinálnék vmit, amit akárhogy tudnék alakítgatni. ha a zoom hiánya ennyire zavar mindenkit, rakok bele, de szerintem felesleges, bár nagy monitorral csekkolom.

2013. jún. 18. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!