Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Honlap drasztikus hátrasorolás...

Honlap drasztikus hátrasorolása, miért ekkora büntetés? A pingvin kaszálhatta el valamiért?

Figyelt kérdés

Van két honlapom, amit egymással összelinkeltem még 2011 végén. 2012 elején link építést végeztem mind a kettőre bizonyos kulcsszavakra. Átlag napi 3 link. Tavasszal már nagyon jó helyezést értem el rájuk. 1., 2. , 3. oldal. Aztán semmi változtatást, link építést nem csináltam. Feltehetőleg idén ősztől kezdett el drasztikusan hátrasorolni. Az utóbbi napokban figyeltem és a 14. oldalról már 19.oldalra sorolta az egyiket, a másikat 25.oldalról a 47.oldalra 1 adott kulcsszóra. A többi kulcsszóra is hátrasorolt.

Mitől lehet?Kimenő linkekért büntetne ennyire?A két honlap területi egyezése végett? ( google térkép)

A kulcsszavas linkek miatt?-Annak idején ez kellett.

Egyébként tudtok olyan oldalt, ahol MINDENT leírnak egy honlap szerkezetéről, a keresőbarát kialakításról?

A google algoritmusai összehasonlítja a css szerkezet ( szövegek elhelyezését az oldalon ) a forráskóddal?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. febr. 19. 09:34
 1/3 Drone007 ***** válasza:

Szerintem nem téged sorolt hátra, inkább azokat az oldalakat kezdte előrébb mozgatni, akiknek frissebb a tartalmuk/linkjeik stb... Bár az eredmény ugyanaz.

Google seo ajánlásai:

[link]

2013. febr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A változtatás hiánya miatt sorolt hátra. A naprakész tartalom is szempont a google-nél.
2013. febr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. febr. 20. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!