Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan kell titkosítottan...

Hogyan kell titkosítottan képet feltölteni?

Figyelt kérdés

Szerettem volna titkos blogot írni, de úgy látom, lehetetlen. Max bejegyzésenként lehetséges piszkozatolni, vagy titkosítani. (ha tévedek, nyugodtan mondjátok, örülnék neki). Ezért a hoxán hoztam létre titkos naplót, melynek azért gyengébbek az adottságai.

Most tudtam meg, hogyan lehet a szöveg közé képet beszúrni, de azt ugye előbb fel kell tölteni olyan helyre, mint képhost, vagy képfeltöltés, ami tudtommal nem privát és bárki láthatja. Mivel nem szeretném nyilvánosságra hozni őket, a kérdésem az lenne, hogy van-e olyan oldal, ahová ilyen célból (weboldalra való beillesztés) titkosítva lehet feltölteni képeket, esetleg videókat is?



2013. febr. 23. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:

van a gmalban ilyen,

mi nyitottunk egy mappát ,és abba tesszük a képeket,és így csak mi látjuk ezt a mappát,de innen linkeljük be őket máshová,

[link]

2013. febr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! DE itt nincs külön a weboldalakhoz való képkód. :(
2013. febr. 23. 16:14
 3/7 anonim ***** válasza:

hát dehogynem,

a mappába feltöltött képeden,jobb klikk,és Kép címének másolása,

2013. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jegyzettömb
2013. febr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem nem az a "kód" kell. :)


De már találtam egy jó oldalt!


[link]

2013. febr. 25. 17:01
 6/7 PHP de kóder! ***** válasza:
jelszoval vedd le a kepeket megjelenito oldalt. ha jelszo nelkul megjelenitesz egy kepet, nem tudod megakadalyozni, hogy megnezzek es/vagy letoltsek.
2013. ápr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 PHP de kóder! ***** válasza:
tehat a titkositas itt jelszoval valo vedest jelent, csak az egyertelmuseg kedveert es nem letoltes elleni vedelmet
2013. ápr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!