Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Olyan magyar programra HTMl...

Olyan magyar programra HTMl szerkesztő programra lenne szükségem ami tökéletesen kezeli a CSS-t (tehát nem Kompozer vagy NVU) és lehetőleg legyen egyszerűen kezelhető (tehát nem Dreamweaver). Ötletek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

A jegyzettömb a leghatékonyabb...


Am meg a Dreamweavernél nem láttam még egyszerűbbet.

2009. szept. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen a a kódjaimat abban szoktam szerkesztgetni, de nekem grafikusra lenne szükségem. A Dreamweaver azért nem jó nekem mert túl som a választáai lehetőség. Úgy is fogalmazhattam volna, hogy lebutított verzióban.
2009. szept. 23. 15:56
 3/3 anonim válasza:

Lynda.com - Dreamweaver CS4 with CSS Essential Training

HTML Essential Training


Ezt a 2 videósorozatot ha 2-3 alkalommal alaposan átnyálazod nem fog különösebb gondot okozni a Dreamweaver, és nem csak a grafikus része. Persze az első pár próbálkozásnál előfordulhat, hogy szívni fogsz vele, de senki sem úgy születik, hogy fejből Valid HTML, CSS kódokat ír. :)


Ne add fel túl hamar, menni fog pár óra/nap után. :)

2009. szept. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!