Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen külföldi INGYENES PHP...

Milyen külföldi INGYENES PHP és MySQL futtatásra alkalmas tárhelyet tudtok?

Figyelt kérdés
Érdekelne valamilyen külföldi tárhely, ami ingyenes, és megy rajta rendesen a PHP és MySQL. Itthon az extra volt ilyen, de sajna annak annyi.. Az Atw.hu se lenne rossz, de ott nagyon le vannak korlátozva a dolgok, így nem lehet megfelelően használni pl. egy CMS rendszert.
2009. szept. 22. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

ha kevésbé korlátozott rendszert akarsz, akkor vegyél tárhelyet. domainnel. 1 évre 10rugó max, van ahol olcsóbb is, igaz az olyan is. Illetve a .hu domain 5000

ft 2 évre.


Esetleg ha értesz a linuxhoz, akkor VPS-t az a legolcsóbb az activesoft-tól 1500Ft körül van havonta.


ingyenesen csak gyengus cuccokat fogsz találni.


Ha pedig csak arra kell, hogy tesztelhessed a munkáidat, akkor tegyél fel egy easyphp-t a winfos alá. Vagy csinálj egy virtuális gépen linuxot(én azt csinálom).

2009. szept. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

[link]


angol nyelvű interfész, de teljesen jól megy rajt a PHP és a MySQL. Én egy drupal alapú portált működtetek róla immáron egy éve, és semmi probléma nincs vele. (és az oldal nem csak úgy van, hanem egy kb. 20 fős közösség aktívan használja is)

2009. szept. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: van több honlapom is, .hu-s és .com-os címekkel, jó kis tárhelyeken, főként tesztelgetéshez kellene nekem, mert a jelenlegi tárhelyeimen nem akarom a tesztelgetéssel összebarmolni a dolgokat. Az EasyPHP se rossz, csak sokszor bekavar, de lehet, hogy csak én vagyok a balf.sz és nem tom rendesen használni.. :)


Második válaszoló: Köszi! Jónak tűnik, ki fogom próbálni!

2009. szept. 22. 22:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Xampp, gépen futtatható PHP MYSQL, én nem is töltöm fel míg localhoston nem fut jól, és pillanatok alatt elérem és betölti.
2010. jan. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, kipróbálom!
2010. jan. 7. 05:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!