Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen árakban dolgoznak a...

Milyen árakban dolgoznak a sitebuilderek? Alkalmi melók, szóval melónként.

Figyelt kérdés

Pl egy website szétvagdosása illetve egy szép valid html-css kód előállítása.

Otthon távmunkában feketén, egy optimálisabb árban.


2009. szept. 23. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
átlag 5ezer forint oldalanként a legális
2009. szept. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

legális? attól legális hogy adózol, nem attól, hogy mennyibe kerül.

5k azért kicsit kevéske lenne szerintem:)

2009. szept. 25. 16:25
 3/5 anonim válasza:
'Webszájtot' nem szoktunk "szétvagdosni", PSD-ből készül HTML+CSS. Egyedi arculat tervezésével 30.000Ft-tól.
2009. szept. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, attól legális, hogy adózol utána! Az 5000 forint oldalanként miért lenne kevés? Számold már meg, hány oldalból áll ez a website, aztán szorozd már meg 5000-rel!
2009. okt. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

azert hulyeseg, mert az oldalt egyszer kell megcsinalni, utana nem kell minden uj oldalt elolrol kezdeni. nezd meg ezt az oldalt es jojj ra mennyi duplikacio van rajtuk amit ctrl+c ctrl+v csak. tudom mit beszelek, igaz hivatalosan nm sitebuilder vagyok, hanem webfejleszto programozokent azt is vagom. csak kulon nm vegzek ilyen melot, es lehet majd szerzek embert nehany melomhoz azt nm tom mi a realis berezesuk, ezert kerdeztem.


sitet szetvagni meg a site tervre gondoltam psd-bol.

2009. okt. 1. 09:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!