Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan készítsem el az atw.hu...

Hogyan készítsem el az atw.hu -s weblapomat? Azt tudom hogy FTP-ből kell feltölteni a dolgokat. Részletes leírást!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Létszíves írjátok már le nekem hogy hogyan kell designed csinálni az oldalnak illetve milyen mappába mi kell. Részletesen írjátok le pls. Kezdő vagyok az ilyen ftp-s weboldalak szerkesztésében. Előre is köszi! :)

2013. ápr. 20. 10:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem, amit a marinénitől kapsz!?

Ez már nem szimpla nem hozzáértés, hanem balf.szság!

2013. ápr. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
jó szia ratyifejü pali -.- sajnálattal közlöm kezdő vagyok kutya..
2013. ápr. 22. 18:16
 13/17 anonim ***** válasza:
Az intelligencia is kiütött...
2013. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
értelmiség is -.-
2013. ápr. 22. 19:38
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha az általam eddig leírtak alapján nem megy a dolog, akkor inkább menj legózni!

Annak teljesen fölösleges segíteni, aki nem is akar magán segíteni.

2013. ápr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Jó köszöntem a látogatást. Szevasz...
2013. ápr. 22. 21:46
 17/17 anonim ***** válasza:

Szívesen máskor is!

Ilyen hozzáállással, intelligenciával és kezdők szerénységével biztos, hogy rengeteg hasznos választ fogsz kapni a továbbiakban.

Köszönjük, hogy megtiszteltél minket kérdéseddel, továbbá hatalmas megtiszteltetést jelent számunkra, hogy válaszolhatunk a feltett kérdésedre.

2013. ápr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!