Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Valaki ismer valami jó fájl...

Valaki ismer valami jó fájl feltöltő scriptet? [Bővebb lent]

Figyelt kérdés

Jelenleg egy ilyet használok: [link]

(ez az én oldalam), de ezzel az a bajom, hogy túl egyszerű.


Ilyesmit szeretnék: [link] uploader/

Tehát ami jelzi legalább azt, hogy hol tart a feltöltés (hány %-nál), jó lenne ha a hátra lévő időt és a sebességet is kiírná!


De mint látjátok, valamiért nem működik, valaki tudja mi a baj?


Innen szedtem le a scriptet: [link]


És így kéne működjön: [link] demo/form-simple-upload.php


Lehet, hogy valamit elrontottam, mivel index.php-t nem adtak hozzá.


Valaki be tudja nekem állítani, hogy jó legyen és működjön?

Ha igen akkor ide töltse fel valaki légyszí!

[link]



#php #HTML #script #feltöltés #php feltöltés
2013. máj. 18. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
mi lenne ha elolvasnád a használati utasítást ami ott figyel az oldalon és gondolom a letöltés mellé is adták, illetve megnéznéd a demókat?
2013. máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elolvastam, az alapján csináltam az index.php-t...
2013. máj. 18. 12:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Amit linkeltél, azt nem ismerem, de ezt tudom ajánlani.

Pont tegnap üzemeltem be ezt a plugint egy weboldalon, és nem egy nagy ördöngösség használni.

[link]

Persze a szerver oldali részt azt neked kell megírni.

Ha a JavaScript és PHP nem megy, inkább bele se kezdj!

2013. máj. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos, ha már van 1 darab scripted ami sikeresen feltölti a megadott helyre a fájlt már jó az alap!


Innentől kezdve csak MIME és / vagy Kiterjesztés szűrés lesz amelynek során bizonyos fájltípusokat nem engedsz feltölteni. Főleg a futtatható fájlokat nem.(php, php5, cgi, exe, sh ... stb. )


Paraméterezned kell. A fájlkezelésnél kell beleírnod a php-ba hogy stripelje szét a fájl neveket és a végétől fogva keresse meg a "." karaktert és a "." karakter től jobbra található karakteregyüttest vizsgálja meg. Ha az adott karakter együttes benne van a blacklist-ben akkor nincs feltöltés -> hiba kiír. A blacklist egy egyszerű array amiben a nem engedélyezett fájl típusok szerepelnek.

2013. máj. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem értek a php-hez, szóval marad a mostani.


Egy valamit viszont nem értek...

Hogy tudta valaki módosítani az alap index.php-t, mikor a feltöltő script nem a gyökérmappába menti a Feltöltött dolgokat?

2013. máj. 21. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!