Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Bidvertiser-nél miért van az,...

Bidvertiser-nél miért van az, hogy a Click Pointsokat naponta újra kezdi számolni a 0-ról és a pénz pedig mindig marad 0. 00$?

Figyelt kérdés
Valakinek van valami tapasztalata ezzel kapcsolatban? Azt tudom, hogy munkanaponként frissül, de munkanapon is csak a pontokat nullázza és nem írja jóvá pénz formájában.

#bidvertiser
2013. jún. 3. 01:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Látom még mindig van aki bedől az ilyennek, hogy kattintgatásokból megfog gazdagodni. :-)
2013. jún. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik kezd normalizálódni a dolog, csak elég furcsa módon frissített. Lassacskán, de azért gyülekezik a pénz. Okosabbat csak következő hónapban tudok mondani tapasztalatból, hogy tényleg megkaptam-e a pénzt, vagy sem.
2013. jún. 3. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Bidvertiser fizet de elég sz@r a konverziója. Ami az adsensnél 700$-t hozott az itt 300$-t is alig éri el. Szóval nem leszek velük jóban.
2013. jún. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Azt szeretném még megérdeklődni, hogy Paypal-ra küldik a pénzt és az után nekem kell adóznom?
2013. jún. 6. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!