Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan, vagy mijen készitő...

Hogyan, vagy mijen készitő oldallal csinálhatnék hires blogot amit sok ember néz?

Figyelt kérdés
annyira nem tudom segitsetek légyszi egy feltétellel ha honlap készitőt tanácsoltok legyen ingyen

2013. jún. 7. 22:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Semelyikkel, ez nem a blogkészítő oldalon múlik, hanem a minőségi tartalmon, értéken, reklámozáson.
2013. jún. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
82%
Ezzel a helyesírással..?
2013. jún. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
köszi de azon is mulik ha olyan blog készitőre mész rá akkor némelyiket csak nagyon nehezen lehet megtalálni ja és légyszi ugy irjatok dolgokat hogy azt tudjam használni köszi. De azért gyors voltál.
2013. jún. 7. 22:12
 4/20 A kérdező kommentje:
Ja, és nem azt kértem hogy a helyes irásomat minősitsd hanem hogy segits, külonben is miközöd van hozzá hogy én mit és milyen tudással csinálok. Gondolom nem fogod olvasni a blogomat, akkor meg mit minősitesz itt?
2013. jún. 7. 22:17
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem minősít, csak jósol a rendelkezésre álló információ alapján. Ha fogadni kéne akkor millió az egyhez hogy nem lesz ilyen helyesírással népszerű az oldalad. Semmi baj nincs ezzel csak ne akarjál író lenni.
2013. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
bloglap.hu
2013. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
jó figyu elösször is valamit elfelejtettem megenliteni amiért bocsánatot kérek. Sokan mondták hogy rosz a helyesírásom na igen van két válaszom erre 1. figyu nem vagyok még felnőtt igazából még csak mont kezdek tinisedni de nagyon szeretnék egy blogot. és 2. Bocsi de azt hiszem ez egy fontos kis dolog az oldalt nem magyarul irnám.
2013. jún. 7. 22:36
 8/20 anonim ***** válasza:
És más nyelven jobban tudsz?
2013. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Készíteni: notepad++


MIJEN???? Szarjál sírva.

2013. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A kutyát nem érdekel, hogy tinisedel b+ ezért nem is fogjuk olvasni a blogodat.
2013. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!