Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan, vagy mijen készitő...

Hogyan, vagy mijen készitő oldallal csinálhatnék hires blogot amit sok ember néz?

Figyelt kérdés
annyira nem tudom segitsetek légyszi egy feltétellel ha honlap készitőt tanácsoltok legyen ingyen

2013. jún. 7. 22:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
62%

Én amikor "tinisedtem", (bármit is jelentsen ez) már kb már kb 8 éve tudtam helyesen írni.

Na jó lehet, csak 7.

2013. jún. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező nem akarlak megbántani, de ez máris bukott ügy.

A helyesírás igenis egy fontos dolog, mert legalább valamilyen szintű igényességet is hirdet.

A másik pedig, hogy minden blog úgy születik, hogy senki sem ismerni. A reklámozások és az emberek közötti információ csere révén terjed a híre és ha megfelelő a tartalom, akkor hírnevet szerez.

2013. jún. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Először is: ha helyesen nem tudsz írni (habár ebben valamelyest segít a böngésző helyesírás ellenőrzője is), legalább tagold a mondatokat, hogy értelmezni tudja a halandó ember is.

Másodszor: függ a tartalom minőségétől, csak akkor fogják sokan olvasni, ha jól van megfogalmazva, érthető, és nem elapósodó a tartalma.

És csak akkor leszel jó helyen, ha minél többen fognak beszélni róla, minél többen linkelik különböző oldalakon, ehhez pedig az kell, hogy sokakat megfogjon a blogod tartalma.

Nem lehetetlen, de Q. nehéz!

2013. jún. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
googléba beírod hogy "free blog2, és rámész az első vagy a 2. találatra. Beregisztrálsz és írod.
2013. jún. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Hát halljátok ez szép volt ti tudtok normális válaszokat irni azt hittem ezt az oldalt azért látogatják mert segiteni vagy kérdezni akarnak tévedtem. Büszkék lehettekmagatokra beképzelt népség. Ja és ha nem tudtok segiteni nem lessz olyan blog amit utálhattok. Azért köszönöm a normális válaszokat előrébb nem jutottam ugyan de ezek a,kommentelők legalább nem voltak szemetek.
2013. jún. 9. 09:39
 16/20 anonim ***** válasza:

Meg se haragudj, de a szövegértésed is elég sekélyes.

Kaptál segítő választ, többet is:


fekete angyal farkas válasza:


bloglap.hu


# 6/15 tegnapelőtt 22:24



Készíteni: notepad++


MIJEN???? Szarjál sírva.


A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.

# 9/15 tegnapelőtt 23:33



googléba beírod hogy "free blog2, és rámész az első vagy a 2. találatra. Beregisztrálsz és írod.


A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.

# 14/16 tegnap 10:56



Mit adod itt elő a hattyúk halálát, hogy neked senki sem segít.

2013. jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
A google bloggere a legjobb (szerintem). www.blogger.com
2013. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

09:39


Ennyire sem vagy képes hogy felüsd a googlét a freeblog résznél, majd ezek után kikéred magadnak hogy leszólnak itt egyesek, akkor inkább ne kezdj blogolásba!

2013. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Tudjátok mit hagyjatok békén. Köszi a tipoeket de nem kellenek már
2013. jún. 15. 18:14
 20/20 anonim válasza:

Kérdező!


Te szimplán hülye vagy.

2013. jún. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!