Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Lenne pár kérdésem a Blogger-r...

Lenne pár kérdésem a Blogger-ről. Hogy kell csinálni ezeket? Többi lent. SŰRGŐS.

Figyelt kérdés

Hogy lehet zenét beilleszteni? Ha valaki olvassa a blogot és közben megy valamilyen zene.

Fejlécet hogy tudok betenni?

Sok blogba láttam, hogy van egy chat oldalt, azt hogy lehet?

Lélekszámlálót, hogy tudok betenni?



2013. júl. 9. 16:03
 1/5 PHP de kóder! ***** válasza:
lelekszamlalot? :)))
2013. júl. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
HÁt egy olyat láttam..meg olyat, amin mutatja, h épp mennyien vannak az oldaladon!! :$ :D
2013. júl. 9. 16:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Fejlécet az Elrendezésben.

Zenét, chat-et, online látogató számlálót úgy, hogy keresel egy scriptet és beilleszted vagy a sablonba vagy egy HTML/JavaScript modulba az Elrendezésben.

2013. júl. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
chat,vendéggkönyv és egyéb van a : mindenkilapja.hu-s blogon is...(ott alapból berakja)
2013. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pinkylola válasza:

Fejléc: Bemész az elrendezésbe, és ott van fölül a blogod neve és zárójelben hogy fejléc. Annak a jobb oldalán rámész a szerkesztés gombra. Innentől már tudni fogod magadtól is. :)

Zene: [link]

Chat: [link]

Lélekszámláló: 1. Modulok -> A blog statisztikája 2. [link]

Remélem tudtam segíteni :)

2014. jún. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!