Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Az Intrex hosting mennyire...

Az Intrex hosting mennyire megbízható? Csinált már vki? Milyen?

Figyelt kérdés
Mennyire megbízható az Intrex hosting nevű weblapkészítő ? Csinált már vki ? Légyszi segítsetek és ha tudtok akkor légyszi linkeljetek be egy Intrex hostingos oldalt . Köszi :)
2009. nov. 4. 18:31
 1/3 anonim válasza:

Ügyfelük voltam, sajnos nem tudom őket ajánlani. A rendelkezésre állás még tűrhető volt, de az ügyfészolgálat elérhetősége kritikán aluli volt - heteket kellett várnunk a visszajelzésre...


Javaslom, hogy nézz körül szakmai fórumokon (pl. hup.hu).

2009. nov. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Durván foglamazva egy zsákfos ... lenyultak ~10 e ftvel de mind1 is ügyfélszogálat szánalmas abszolult kerülendő. Am. az ami gázos hogy te valamivel kevered a hosting szolgáltató csak tárhelyet biztosít neked. Az oldalt te készíted php/html/js stb. amihez érteszben és azt ide feltöltöd, szóval ha én most muttatok egy oldalt abból neked nem derül ki a hoster.

üdv

2009. nov. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 az igazi medwe válasza:

az igazi medwe válasza:


Az Intrex volt a cégünk történetében az állatorvosi ló, szinte minden rosszat elkövettek, amit egy tárhelyszolgátató elkövethet.

- nagyon ritkán voltak elérhetők, munkaiodőn kívül soha

- soha nem hívtak vissza

- soha nem mutatkoztak be, a telefont általában két nő kezelte, aki nem volt túl okos

- minden negyedik mailre válaszoltak

- a problémák kezelése olykor egy hétig is eltartott

- összevissza számláztak

- a rendszerük közepes képzettségű crackerek számára átjárható volt, többször megborították az oldalainkat

- felmondtunk, távoztunk és még hónapokig kaptuk tőlük a számlákat meg a spamet, hiába rimánkodtunk, hogy hagyják már abba, szerencsére semmi közünk egymáshoz!


évekkel azután, hogy eljöttünk tőlük, kíváncsi voltam, hogy léteznek-e még, mert ilyen piacon náluk százszor jobb szolgáltatók is nehezen élnek meg.

Léteznek!

A honlapjukon a legfrissebb hír:


Hiba

2013.05.25. Ma hajnalban a központi szerverünk meghibásodott, a rendszergazdák azonnal új szervert helyeztek üzembe, így 8:40-re helyreállítottuk az össszes szolgáltaásunkat. A kellemetlenségért elnézését kérjük!


Ezek szerint semmi nem változott.

2013. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!