Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Olcsó de jó programozót hol...

Olcsó de jó programozót hol találhatnék hírportálhoz?

Figyelt kérdés
Van egy hírportál elképzelésem és egy olcsó programozót keresek. Akár WP portalnak is örülnék.

2013. okt. 8. 20:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok... jaaaa... másik:


Ismerek egy "weboldalt", amin még a Firebug is kiakad!!!!!! :-D

2013. okt. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Haverom, aki programozó, egy marketing cégnél dolgozik, ahol havonta 4-5 Wp-t adnak át 3-400 ezer Ft-s értékben. Nem kell fél perc a betöltődéshez, és ha igazán személyre akarod szabni, az sem sokkal nehezebb mintha, egyedi rendszert írnál. Sőt WP-ben nagyon jól lehet létrehozni single page oldalakat!
2013. okt. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 PHP de kóder! ***** válasza:

nem vagyok sem olcso, sem jo


a franc, en kiestem


egyebkent vagy olcso, vagy jo :)))

2013. okt. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Bégányi Zsolt, "havonta 4-5 Wp-t adnak át 3-400 ezer Ft-s értékben"

Azért vágod mekkora lehúzást csinálnak az ügyfélen!?

Fogják az ingyenest, át reparálja 1 hét alatt, majd eladja több mint negyed misi áron.

gyakorlatilag 300% -os haszon kulccsal dolgoznak...

2013. okt. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerinted hogyan kellene dolgozni? A szakértelmet kell megfizetni. Ezt a példát Wolf Gábor hozta fel, aki az ország legjobb marketingese, de okos: ha valai 20.000 ft-ot kér el, hogy beüssön egy szeget egy deszkába, akkoe 10 Ft az ütés, 19.990 Ft a szakértelem, és a tudás, amivel a jó helyre tudja ütni. És ha már lehúzás: vágod, hogy az apple kb 40 ezerből hozza ki az új iPhone 5s-t? Itthon 300 körül adják el. Ők mekkora haszonkulccsal dolgoznak? Erről ennyit.
2013. okt. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Milyen szakértelem kell egy WP -hez?

Szomszéd 8 éves srác is ollózót már össze WP oldalt minecraft játékhoz...

2013. okt. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Na azt azért megnézném, amikor a szomszéd 8 éves srác összeollóz egy normális WP-oldalt. Ahhoz igenis kell szakértelem, mert nem olyan egyszerű egy komoly, céges oldalt létrehozni. Az oldal létrehozása során pedig nem is a kódolás, vagy hasonlók jelentik a nagy munkát, hanem a komoly, és érdekes szövegeke megírása, amely seo szempontjából fontos, a látogató számára pedig érdekes. Nem mindegy az sem, hogy milyen színeket, formákat használni, hol van a menü, milyen nevet adsz az egyes oldalaknak. Nem egy WP oldal SEO-jában vettem már részt, tudom milyen munka.
2013. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 PHP de kóder! ***** válasza:
100%

"Az oldal létrehozása során pedig nem is a kódolás, vagy hasonlók jelentik a nagy munkát, hanem a komoly, és érdekes szövegeke megírása"


itt most programozok beszelgetnek, ha nem ertesz a dolgokhoz miert szolsz bele?


"Az oldal létrehozása során pedig nem is a kódolás, vagy hasonlók jelentik a nagy munkát"


nyilvan te meg nem irtal 100 sornal tobb kodot


egy cms letrehozasa akar evekbe telhet


"hanem a komoly, és érdekes szövegeke megírása"


a programozonak mi koze a tartalomhoz?


na jo, szerintem hagyd a temat

2013. okt. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!