Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Kitől kell segítséget kérnem...

Kitől kell segítséget kérnem ha webáruházat szeretnék nyitni? Milyen területen dolgozó szakember aki nekem ebben segítséget tud nyújtani?

Figyelt kérdés

Pontosabban nem segítségre van szükségem hanem arra,hogy valaki megcsinálja,létre hozza nekem mert a számítógépes ismereteim igencsak hiányosak.

Kerékpárokat szeretnék ilyen módon értékesíteni.



2013. okt. 23. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom, akkor a jogi háttér nem kérdéses. Tehát az világos, hogy azért mert internet itt is kellene, hogy valami számlaképes dolog legyen mögötte.

A webáruház részére több megoldás van. A legjobb, szerintem ha felveszed a kapcsolatot egy jó webfejlesztő céggel. Ők elkészítik neked igény szerint a személyre szabott webáruházadat és biztosítják hozzá a szükséges dolgokat (tárhely, domain, keresőoptimalizálás, segítenek esetleg a reklámozásban is). Nyilván ez a legdrágább megoldás. Ennél vannak olcsóbb lehetőségek is, pl letölthető, vagy keretrendszeres általános webshopok, vagy a szomszéd Pistike Dreamweaver bűvészkedése. De ezek használatával gyakorlatilag exponenciálisan csökken az esélye annak, hogy megtalálják az oldalt a neten. Mert gondolom az világos, hogy hiába vannak baromi jó cuccaid nagyon jó áron, ha csak a 6243. helyen van az oldalad a találatok között. Mintha ott se lenne.

2013. okt. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem megkereshetsz privátban és tudok ajánlatot adni pár dolog pontosítását követően a webáruház készítésre. Konkrétan kerekpár forgalmazással foglalkozó neves webáruházban is van tapasztalatunk, ha ez is segít a döntésben.

A minőségre, keresőoptimalizálásra pedig a referenciáink lesznek a válaszok.

2013. okt. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!