Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudtok-e ilyen weboldal...

ZiT3K kérdése:

Tudtok-e ilyen weboldal készítő portált vagy programot? A lényeg, hogy lehessen fórumon belül témákat zárni, rangokat tudjak osztani/készíteni/beállítani, űrlapokat tudjak csinálni pl. fórumon belül, amikor írod a témát ott űrlapot tudjak készíteni.

Figyelt kérdés
Tehát valami ilyesmi portál/program kellene, ahol több dolgot tudjak állítani és ne csak olyanok, mint óra, naptár (alapok). Előre is ty és várom a válaszokat.

2014. jan. 1. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebből a legtöbb dolgot egy sima PHPBB fórum motor is tudja.
2014. jan. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz a választ!A weblapkészítésben még nem vagyok nagyon jártas. Magyarul írd le légyszíves, hogy megértsem.
2014. jan. 1. 15:49
 3/8 A kérdező kommentje:
Most jelenleg gportalom van. [link] Nézd meg, ha van kedved. Meg szeretném csinálni a legjobb weboldalt és ezért kellenének ezek a pluszok. Megnéztem több portalt is, de nem találtam jobbat, amin több mindent be lehetne állítani/variálni.
2014. jan. 1. 15:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Az egyszerű, előre elkészített fórumok bekonfigurálásához is kell némi weblapkészítős ismeret és az oldaladból kiindulva ebből neked semmi nincs meg. Ha komolyan érdekel a dolog, akkor használd a Google-t, van ingyenes fórum alap és leírás is a beüzemeléséhez, szóval már csak akarni kell.

G.

2014. jan. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kösz! Akarni akarom csak nincs hozzá elég tapasztalatom, de akkor keresek ilyen fórum alapot és próbálgatom átalakítani.

Többi dolog pl. rang osztást meg lehet valahogy csinálni gprortalon? Például átírni/beleírni forráskódszerűséget.

2014. jan. 1. 16:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Az már egyrészt komoly webprogramozás, másrészt nem is biztos, hogy ad lehetőséget a dologra a gportál, mivel az összekattintgatós lapokra van specializálódva.

G.

2014. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha fórumot szeretnél csinálni én is ajánlom a PHPBB-t. Ez egy fórum motor (letöltési linket nem adók kicsit szenvedj meg a melóért). Regisztrálsz egyet atw.hu-n (ingyenes atw.hu végű domaint kapsz). ODA csak fél kell töltened a PHPBB filejait és a Readme.txt utasításait követve beüzemelni a fórumot. A fórummotornak egész jó admin kezelőfelülete van. Még az 1 hetes kiskutyám is el tudja nyomkodni. Abban minden bent van amit kritériumként kötöttél ki itt a kérdésed során.
2014. jan. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, remélem elég jól meg tudom csinálni.(aki tud MÉG valamit segíteni írhat!!) :D
2014. jan. 3. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!