Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Érdekelne titeket a blogom?...

Érdekelne titeket a blogom? Megnéznétek?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy One Direction fanfiction blogot. Jó jó...tudom,hogy ilyen nagyon sok van,sőt temérdek,de ez az én kis történetem,és én nagyon szeretem írni. Az már mellékes,hogy jó e :D Szerintetek érdemes lenne folytatnom?

2014. febr. 4. 11:57
 1/7 A kérdező kommentje:
opsz...ez ki maradt :) és köszönöm,ha megnézed :) [link]
2014. febr. 4. 11:58
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Elég volt a kérdésedből ezt olvasni, hogy tudjam, sosem nyitnám meg a blogodat. "One Direction"
2014. febr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Komolyan életogytiglani börivel büntetném azokat akik ilyen vándireksőnös fiksönblogokat indítanak. A netszemét legalja.
2014. febr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Osztom #2-es véleményét teljes mértékben. Sajnálom, de te is tudod, hogy nagyon sok ilyen van, már csak ezért sem fog ez sok embert érdekelni a baráti körödön kívül.


Az én véleményem még az, hogy ha történetet írsz, az legyen 100% saját. Nem One Direction-nel és nem az ő neveikkel, hanem azt is találd ki magad, és ne egy elcsépelt sémát alkalmazz. Légy kreatív és minél egyedibb.

2014. febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia! Nagyon jól fogalmazol, csak így tovább! Figyelj arra, hogy a sztorid ne legyen sablon, mert ebben egyetértek az előttem szólóval, rengeteg az ugyanolyan történet. Valamikor én is tervezek csinálni egy blogot, és kirakni egy történetet, majd kirakhatjuk egymás linkjét, jó reklám :D További sok sikert^^
2014. febr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nagyon tetszik ahogyan fogalmazol csak így tovább, érdemes írnod. :)
2014. febr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltatok :) utolsó előtti: köszönöm,és mindenképp szólj ha elkezdted a blogod :) én leszek az első rendszeres olvasója :D

utolsó: nagyon szépen köszönöm :)

el sem hiszitek mennyire jól esik :D

2014. febr. 9. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!