Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szeretnék készíteni egy...

Szeretnék készíteni egy online szerepjátékot. Hol kezdjem és hogyan folytassam?

Figyelt kérdés
pl.: www.ogame.hu vagy www.gladiatus.hu
2009. dec. 7. 09:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Te vagy képtelen magyar szöveget értelmezni, ezek után azt hiszem nincs kérdés értelmi szintekről. Remélem azért a kérdező levágja hogy nem szabad PHP-ba belefolyni, hacsak nem hekkelni akarsz.
2009. dec. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
nah jó, csak egy szóra még mielőtt elhagyom ezt a topic-ot: nagyon hülye vagy:D köszi szereztél nekem egy jó napot, haha :D nah csákány:D
2009. dec. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Drone007 ***** válasza:
Kedves php-fikázó! Kifejtenéd bővebben, hogy miért is fos-posvány a php? Eddig fikázáson kívül mást nem olvastam tőled, még valódi alternatívát sem.
2009. dec. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Hát ha nem olvastál valódi alternatívát (mert neked nem az a jsp, asp, cgi pythonnal, rubyval), akkor hogy magyarázzak programozási nyelvekről? Ha ennyire nem értesz hozzájuk? Azért adok egy linket.


Nagyjából itt kezdődik: [link]

2009. dec. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

noh hát új nap, újabb hülye kommentek az oldalon:)

még mindig nem magyaráztad meg, hogy miért fos a php, az nem magyarázat, hogy van alternatívája, ennyi erővel mondhatnám a JSP-re is, hogy szar mert van alternatívája. Mellesleg a hup-os szavazásnál figyelted, hogy a PHP volt a nyerő nyelv?


Bírom, hogy itt fikázod a témát, oltasz mindenkit, hogy mennyire nem ért a programozáshoz, szerintem te nem értesz hozzá, azért ez a sok hülyeség részedről.


Mindenesetre megint feldobtad unalmas kis napomat, vicces látni a sok kis script kiddie-t akik azt hiszik tudnak programozni:)

2009. dec. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Ahha. Megint előtört az értelem és a szaktudás. Én beszélek programozási nyelvekről, te beszéls script kiddiekről, az én fejemben pedig úgy élt, hogy a php a script nyelv, és a többi (java pl) meg nem az. De bizonyára én tudom rosszul. A hupos szavazáson nem számít, mi hanyadik, ott is sok hozzád hasonló "szakértő" van, amit linkeltem az egy komment, és a belőle induló szál. Ott jól leírják, miért szar a php. De látom, a szövegértésed tegnapról mára nem javult.
2009. dec. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

kemény, hogy meg kell magyaráznom, hogy a "scrip kiddie" egy sértés, amit ált a magukat programozónak vagy hackernek hívő kölyökre érthető, csak te vagy olyan hülye, hogy a script-et emeled ki belőle. mind1.


Még mindig nem hallottunk egy értelmes gondolatot sem, hogy miért szar a PHP szerinted. hup-on meg esetleg a korlátod agyacskáddal olvasgasd tovább a többi kommentet és ne egyen lovagolj:)


Amúgy valóban én vagyok a hülye, hogy leállok vitatkozni egy retardálttal.

2009. dec. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
mármint ne egy darabon.
2009. dec. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
lehet én vagyok túlvilági, de egészen szép alkalmazásokat bírok írni PHP nyelven.. Ha nem vagyok indiszkrét kedves "PHP utáló", te milyen nyelveket használsz? Milyen tapasztalatod van, amit nem fórumokon olvastál?
2009. dec. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

jsp, Python tapasztalatom van a PHP-n kívül netes témakörben. (amúgy C++ a fő területem)

Az, hogy VALAKI képes szép programot írni, még nem jelenti, hogy a nyelv maga jó. A linkelt hupos kommentszál igencsak jól leképezi ugyanezt a vitát, vannak az elvakult php fanok, és van, aki látja, hogy a nyelv kikényszeríti a gányolást, és ez nem feltétlenül előnyös.

2009. dec. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!