Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne elinditani egy ilyen szerepjátékot? (leirásban)

Figyelt kérdés

Egy olyan szerepjátékra gonldotam,amely hasonlit a Való Világ-hoz!Csinálnék egy oldalt(G-Portal) és oda lehetne jelentkezni!Minden nap lennének különböző témák,melyeket a chat-en lehetne vitatni!Majd a hét végén lenne egy kiválasztás és aztán egy párbaj,amit a eldöntenénk!

Na mit szóltók,jó ötlet? :)



2014. márc. 2. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
NEM :(
2014. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 NFS ***** válasza:

Szerintem jelentkeznének rá bőven.

Csak olyanra kell megcsinálni, hogy fel is akarják keresni.

2014. márc. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És hol keresnének rá leginkább?! Szerintem a G-portál is egy jó hely erre! :)
2014. márc. 3. 00:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Több okból sem:

Első körben, a tartalom problémája: Hol fogsz olyan technikai háttérrel olyan műsort csinálni - és főleg miből? - ami olyan tartalmat szolgáltat amit keresne a jónép?

Második körben, a valóvilág jellegű reality show műsormodeljének nagyon sok elemét levédette az RTL csoport ezért jogi problémákkal is meg kell küzdeni

Harmadik körben, G-portál? Oké, hogy kevés invesztálással próbálkozol de azért Te sem gondolhatod, hogy egy sokszázmilliós produkciót lekoppintva 0 forintból szerezz magadnak egy fogyasztói kört akik netán még fizetnének is a tartalomért? Pláne egy ilyen ingyenes amúgy igencsak korlátolt megjelenéssel?

Végül, de nem utolsó sorban. Szerintem elég magyar kínlódik már az ilyen reality show-k miatt. Ha te szereted menj Te is bazári majomnak és légy boldog :)

2014. márc. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kösz,de inkább nem megyk.. :D
2014. márc. 3. 16:41
 6/8 anonim válasza:
hát én nagyon imádnám :DD
2014. márc. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
előző vagyok:ha úgy gondolod belevágsz írj privátot és én nagyon szivesen jelentkezem sőt tudok is hozni 1-2 embert :))
2014. márc. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én is vevő lennék rá:DD
2014. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!