Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Vélemény? Tudom, hogy van...

Vélemény? Tudom, hogy van benne hiba, ez még csak egy vázlatféleség. Viszont érdemes lenne folytatnom?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 7. 23:58
 1/4 PHP de kóder! ***** válasza:
kevesse erdekelnek a tiniblogok
2014. ápr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lajos54 ***** válasza:

Az első benyomásom az, hogy nagyon nehéz olvasni. Ezért aztán nem is olvastam hosszabban bele.

Nem jó a háttér és a betűk színösszeállítása.

2014. ápr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Javítottam rajta egy két dolgot.:)Remélem,hogy most már jobb.:S :)
2014. ápr. 8. 12:28
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem lehetnének egy picikével nagyobbak a betűk

használd a bekezdés taget is!! <p>paragraph</p>, és ezzel tagold rendesen a szöveget, mert nem átlátható.


ezt úgy használd, hogy adsz neki külső eltartást (margint) felül, alul (vagy ahogy jobbnak látod, lehet trükközni, pl csak felül, de az elsőnél sehol..)


példa (css stíluskód):

p{ margin: 10px 0 5px 0;/* fent - jobbra - lent - balra */} /* minden bekezdés felett 10px, alatt 5 px eltartás */

vagy: p+p{ margin-top: 15px;}/* minden bekezdés felett 15px térköz, kivéve az elsőt */

De lehet már alapból jó is lesz, és nem kell formáznod.

2014. ápr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!