Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire érdemes figyelni használt...

Mire érdemes figyelni használt autó vásárlásakor? Tanácsokat szeretnék! Többi lent

Figyelt kérdés

Használt autót szeretnék venni, ki is néztem kettőt, de nem szeretnék mellé fogni, ezért szeretnék hasznos tanácsokat kérni tőletek. Egyébként e kettő közt vacilálok:


[link]


[link]


2012. márc. 11. 13:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Néhány dolgot egy laikus is tud ellenőrizni, de én azt javaslom, vigyél egy megbízható szerelőt! Ő tudni fogja, mire kell figyelni.
2012. márc. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 pagan ***** válasza:
nem tetszik egyik sem,de a kettő közül az elsőt választanám a kevés kilométer miatt(ha valós persze)
2012. márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 pagan ***** válasza:
ja és hát igen,jobb ha viszel valakit aki a próbakör alatt ki tudja szúrni hogy a motor milyen állapotú,érdemes továbbá belenézni a kiegyenlítőtartályba nincs e benne olaj,ha van akkor hengerfejes a járgány,mindent próbálj ki ami elektromos rajta hogy működik e,az alját csekkold nincs e szétrohadva meg ilyenek
2012. márc. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Röviden: francia autót én nem vennék.
2012. márc. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%

mindig van egy f*szparaszt, aki ilyeneket még 2012-ben is benyög, hogy franciát ne...olaszt ne...


Anyukám, a francia autókban német motorok dolgoznak, a merciben olasz motorok, a svédben francia, svéd elektronika,,a japánban magyar elemek (Suzuki)...

Ismerős???

2012. márc. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nesze egy oszták (német) autó - rozsdaproblémákkal:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__275..


Ha találsz egy olasz Fiat Punto 1-est min. 15év felett rozsdaproblémákkal, akkor szólj...

2012. márc. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 pagan ***** válasza:
hát ja,ilyen alapon nem érdemes válogatni,minden fajtának van előnye és hátránya is,ha tetszik a rönyó vagy a honda meg kell venni,mindenki a sajátjára esküszik még ha egy pénztemető is:D,mint ahogy én is:DD
2012. márc. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom igazából, de ez sztem is baromság hogy a márka hovatartozása miatt válasszak kocsit xD Azért ennél már előrébb járunk :P De egyébként ismerősi körben ezt a kettőt ajánlották, és most ezek jó árban is vannak. De egyébként más ajánlat hasonló kategóriában???
2012. márc. 11. 17:25
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem a második életrevalóbb választás...

Az első kicsit viharvert..., + mi az az elején a motorháztetőn, ráadásul ezt javíttatni...- ing, gatya..:-/

2012. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ilyen árkategóriában:


[link]

2012. márc. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!