Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weblapomnak választottam egy...

Armoon kérdése:

Weblapomnak választottam egy domain nevet. Www. Xyz.hu. Közben észrevettem, hogy már létezik egy www.xyz. De domainnal regisztrált oldal is. Google szempontjából jelent-e ez valami hátrányt. Gondolok büntetésre, vagy vissza rangsorolásra, stb?

Figyelt kérdés

2014. máj. 19. 10:35
 1/5 Tengor ***** válasza:
Vissza fogják dobni, mert már foglalt a cím. Domainnál mindegy a kis- és nagybetű.
2014. máj. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt nem a kisbetű nagybetű a lényeg, hanem a .hu és a .de végződés. :)
2014. máj. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És mi újság pl. a blog.com / blog.hu -val?


A kis és nagy betűk nem szándékosak, a pontok után a rendszer automatikusan nagybetűsre alakította.

2014. máj. 19. 11:33
 4/5 Tengor ***** válasza:
Jah, azt nem is figyeltem, bocsi. A végződés nem problémás. Egyes végződésű címekért az eredeti tulajdonos egész nagy összegeket is hajlandó fizetni (pl cocacola.xxx)
2014. máj. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még esetleg próbálkozhatsz ilyesmivel: xyz.co.hu vagy xyz.info.hu vagy .com, .eu, .org. Bármely domain reigsztrátor cég oldalán ellenőrizheted, hogy szabad-e a domain vagy a magyarországi központi domain nyilvántartó oldalán is ellenőrizheted (domain.hu).
2014. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!