Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehet címkét áthelyezni...

Hogyan lehet címkét áthelyezni, úgy hogy ne címsorban jelenen meg, hanem a post hasábjaiban?

Figyelt kérdés

Egy kis segítség, hogy értsétek Link: [link]

Hogyan tudom a felismerni a bejegyzés kódját a htlm szerkesztőben ?



2014. máj. 24. 16:49
1 2
 1/14 Drone007 ***** válasza:

Bocs, de halványlilla segédsejtelmem sincsen, hogy mi a hupizöld tótágasról beszélsz...

Kicsit megvilágíthatnád gyarló földhözragadt agyunkat, mert a gondolatolvasás még mindig nem megy. Bocsi

2014. máj. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csináljak egy pillanatképet, hogy jobban érthető legyen? Tulajdonképpen annyi hogy a bejegyzés főcímében jelenik meg a témakör címkéje, és nem pedig a bejegyzés alján. Ezért szeretném valahogy meg machinálni valahogy, és ezért is kérek segítséget, amit előre is köszönök azoknak, akik hajlandóak segíteni
2014. máj. 25. 12:58
 3/14 Drone007 ***** válasza:

Valószínűleg a template frontend részét kell módosítani, hogy ott jelenjen meg a "cimke" ahol te szeretnéd. A gond az, hogy még mindig nem világos, hogy mi "cimke" és mi "címsor" a bejegyzésben.

Egy egyszerűbb megoldás, ha keresel egy jobban kinéző templatet, ahol helyén vannak a dolgok (mert ez egyébként is ronda), és felújítod az oldalad.

2014. máj. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Címsor a főoldalon van, amikor rá klikkelsz a bejegyzésre. Amúgy lehet hogy nem szép, de gyorsabb a letöltése, és én pont ez miatt választottam
2014. máj. 25. 17:16
 5/14 A kérdező kommentje:
template frontend-ra nem reagál ha beírom a keresésben, ha ennyire nem megy, vagy nem érted, akkor megköszöntem a jó szándékodat
2014. máj. 25. 17:51
 6/14 Drone007 ***** válasza:

"template frontend-ra nem reagál ha beírom a keresésben" ezt azt hiszem nem minősítem...

Viszont megvilágítanám: A letöltött template fájlokban kell turkálnod ahhoz, hogy elérd amit szeretnél. Ehhez nem árt html/css esetleg js tudás.


De még mindig az a legjobb megoldás, ha keresel egy új template-t. Tudod: új kinézet, skin, blogspot látvány...

2014. máj. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Blognak szvsz szerint nem az a legfontosabb, hogy külsőre döntsük el a milyenségét, mivel nem weboldal, ezt neked is tudnod kéne. Az a fontos hogy a célnak megfelel, és ami a legfontosabb nincsen teli pakolva mindenféle kütyükkel, és ez volt a célom, persze tudnék jobbat is, de a tudásom egy kicsit szűkös, és nem is firtatom. Azért kíváncsi lennék a te munkáidra, privibe elküldhetnél egy pár linket az oldalaidról, előre is köszönöm
2014. máj. 26. 11:56
 8/14 Drone007 ***** válasza:

Ha linket küldenék, azzal túl sokat fednék fel magamból, ezt inkább nem teszem, de biztos vagyok benne, hogy legalább egy oldalamon már jártál. ;)


Mivel nem vagy szakértő, most elárulok egy titkot: minden blog weboldal, de nem minden weboldal blog.

Sőt elárulok még valamit: a linkelt blogot nem te készítetted. Te csak regisztráltál a blogspoton, letöltöttél egy templatet, amit feltettél alá, és posztolgatsz rajta. Ettől nem leszel webfejlesztő, és nem tudsz weboldalakat készíteni. Ezért is jobb lenne, ha megfogadnád egy hozzáértő tanácsát.


A kinézete egy weboldalnak elég fontos - egy blognak még inkább. De a legfontosabb, hogy egy új template nem csak a kinézetét módosíthatja a blogodnak, hanem az elrendezését/struktúráját is. Ha nem értesz a html/css fejlesztéshez, a legegyszerűbb, ha keresel egy megfelelő templatet.

Azt is megpróbálhatod, hogy keresel valakit, aki olcsón - netán ingyen - módosítja neked a meglévő struktúrát. De anélkül, hogy belelátnék a template forrásába nem tudom megmondani melyik fájl melyik sorát kell módosítani, hogy sikerüljön az amit szeretnél.


Remélem érthető voltam, sok sikert!

2014. máj. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és a felvilágosítást, és persze a türelmedet! Mivel én csak hobbyként csinálom ezért megelégszek ennyivel. Másrészt én nem mondtam, hogy én csináltam, inkább úgy mondanám, hogy alakítgatom, menü, és a többi ... Ha esetleg érdekel a sablon, akkor elküldöm neked, Minden Jót !:)
2014. máj. 26. 19:16
 10/14 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/user/Drone007

Bocs, ezt nem állhattam meg.

Amúgy pedig teljesen érthetetlen, miket ír a kérdező, de az biztos, hogy nem kéne a forrásfájlban nyúlkálnia, tehát egy új template pont jó is lenne. Egyébként pedig egy blog kinézete számomra nem épp tekinthető másodlagosnak, mert én pl. ha egy, a tiédhez hasonló oldalra tévedek, az első teendőm a vissza gomb megnyomása, mert a piros keret messziről reklámnak tűnik. Közelről is.

2014. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!