Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom a feltelepített...

Hogy tudom a feltelepített Windows 7-et áthelyezni más meghajtóra?

Figyelt kérdés
Feltelepítettem a Windows 7-et csak véletlenül a c: meghajtóra,és ott már csak 1 gb szabad hely van.És attól félek,ha lesznek különböző frissítések windowsra,akkor ez megtelik.Ezért lenne az a kérdésem ,hogy a c meghajtóról hogy tudom áthelyezni a d: meghajtóra? Elég,ha csak oda átmásolom a windows mappát,vagy hogyan kell, Előre köszi! Értékelhető válaszért jár a zöld kéz ! :)

2014. ápr. 2. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem raktad fel a frissiteseket akkor egyszerubb ha ujra rakod a gepet. nem vesztesz semmit vele.
2014. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 spaceship ***** válasza:
100%

Ha simán átmásolod a Windows mappát akkor a windos nem fog elindulni mert az eredeti helyen fogja keresni a fáljait.

Biztos meglehet valahogy csinálni boot managert kell szerkeszteni meg lehet hogy a registrybe át kéne írni valamit.


DE inkább tölcs le egy particionáló programot és méretezd át a c meghajtót az pár perc alatt meg van

2014. ápr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 belapus ***** válasza:
100%
Megnövelheted a C partíció méretét utólag is.
2014. ápr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 csacsi2 ***** válasza:
100%
Kötet árnyékmásolatával (ghost-olás) másik merevlemezre és a boot sorrend megadása után az fog elindulni...de egyszerűbb újratelepíteni ha csak most tetted fel.
2014. ápr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ink növed a jelenlegi partíció méretét.
2014. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindegyikőtöknek ment a zöld kéz! De kérhetnék,abban is segítséget,hogy,hogy méretezzem át,vagy melyik programmal? :)
2014. ápr. 2. 17:33
 7/8 spaceship ***** válasza:

Csak két particiód van ugye C és D ?

Itt egy modszer easus Particion manager programmal(De használhatsz mást is).

http://www.youtube.com/watch?v=1rH8JlniDFE.

A fontosabb adataidról nem árt ha készítesz biztonsági másolatot

2014. ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 belapus ***** válasza:
2014. ápr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!