Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehet töröltetni egy...

Hogyan lehet töröltetni egy weblapot, amit nem én készítettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy érdekes problémám lenne. Néhány hete vettem egy új telefont, új telefonszámom lett. Azóta folyamatosan hívogatnak, mert mint kiderült, a mobilszolgáltatóm egy olyan telefonszámot adott, ami korábban egy cégé volt. Mára ez a cég teljesen megszűnt, viszont a honlapja még él, ott pedig fel van tüntetve a -most már az én- telefonszámom. E-mailt írni nem lehet nekik, mert visszadobja egyből.


Kihez tudnék ez esetben fordulni, hogy vagy a weblapot távolítsák el vagy csak az elérhetőséget?

Bármilyen tipp jól jöhet, előre is köszönöm szépen.


2014. jún. 10. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:

En megprobalnam felvenni a kapcsolatot az oldal keszitojevel. Ha legorgetsz az oldal aljara, altalaban fel van tuntetve.

Ha nem jarsz sikerrel, akkor a telefonszolgaltatodtol kersz egy masik szamot, megmutatod nekik a weboldalt, ahol a mostani szamod fel van tuntetve.

2014. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Sajnos nincs semmilyen készítő feltüntetve sehova, így ez a lehetőség sajnos nem játszik. Más megoldás nincs a telefonszám cserén kívül?

2014. jún. 10. 15:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy nemigen van más lehetőség...
2014. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2 lehetőség van még:

1. Domain regisztrációnál, admin kapcsolat felkeresése.

2. Tárhely szolgáltató felkeresése (pl. ha fw, uw, atw, vagy hasonló free tárhely)

2014. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És ha új számot kérnél a szolgáltatódtól? Nem hiszem, hogy 3ezernél többe kerül (de hátha meg tudod őket dumálni ha elmondod mi a szitu), és nyugodtan alhatsz. :)
2014. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon hálás vagyok a válaszokért, köszönöm!

Új számot nem igazán szeretnék, rengeteg embert kellene értesítenem (feltéve, hogy elérek mindenkit), illetve üzleti kapcsolatok szempontjából is nehézkes lenne, úgyhogy ezt szeretném elkerülni. De ha sehogy máshogy nem lehet megoldani, akkor biza kénytelen leszek.

Köszönöm még egyszer mindenkinek!

2014. jún. 10. 19:05
 7/8 Drone007 ***** válasza:

Ha saját domain néven szerepel az oldal kérd le a whois rekordját. (domain.hu keresés -> részletes keresés)

Ebben általában benne van a technikai kontakt, a tulajdonos elérése (telefon, cím)

2014. jún. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves Drone!

Most láttam csak, hogy írtál. Köszönöm szépen a segítséget Neked is, sikerült megoldani a problémát! :-)

2014. jún. 20. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!