Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Megoldható az hogy két ember...

Attilabranko kérdése:

Megoldható az hogy két ember kapjon hozzáférési kódot, és senki se tudjon trükközni?!

Figyelt kérdés
Közösen szeretnék egy üzleti Weblapot készíteni a kollegámmal. Megoldható az hogy két ember kapjon hozzáférési kódot, és senki se tudjon trükközni?!Értem ez alatt emailek,megrendelések stb, az egyik fél szűri az infot és így a másik nem látja a mozgást.Összebeszél a Weblapkészítővel?

2014. jún. 18. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy weblapkészítő bármit meg tud csinálni.

Megbízható weblapfejlesztő kell.

2014. jún. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bár szerintem egyszerűbb megbízható kollégával dolgozni. ;-)
2014. jún. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Tengor ***** válasza:
86%

A csapatban te mit csinálsz? Láthatóan a kolléga fog fogalmazni, mert neked nem megy még... A weblap nem tulajdonnév, nyugodtan írhatod kisbetűvel, nem fog megsértődni.


Milyen üzleti weblap? Milyen hozzáférés? Ki szűr és micsodát?

Mit beszél össze a weblapkészítővel?

2014. jún. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Na jó ezt speciel én értettem. Arról van szó hogy pl van egy vállalkozás ami keresztül szenet értékesítenek. Tegyük fel hogy a szén egy kupacban van, így nem lehet folyamatosan követni hogy mennyi van még belőle. Az értékesítés interneten keresztül folyik, de a webfejlesztő aki a felületet csinálja, úgy állítja be a jogosultságokat, hogy az egyik felhasználó ne lássa a megrendelések egy részét, így nem tudja hogy valójában mennyi szén kerül eladásra, és mennyi folyik be. Esetleg a szén vételi ára is máshogyan kerül feltüntetésre, (pl. nem 3000 Ft/ mázsáért kapják a beszállítótól, hanem csak 2500-ért, így 500 Ft hasznot az egyik felhasználó zsebre tehet.)


Persze mindezt csak egy ideig lehet csinálni, mivel a számlákon meg a készletben egy idő után kiderül a turpisság.

2014. jún. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Megbízható partnert kell keresni, vagy két különálló adatbázist (két különálló belépési adatokkal rendelkező tárhelyen) kell üzemeltetni egymástól függetlenül. Így ha eltérés van, akkor azonnal kiderül, bár ez a rendszer is átverhető, ha mindkét cucc ugyan azokat a fals adatokat kapja.

A legjobb megoldás amit elsőnek írtam!

G.

2014. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tengor ***** válasza:
#5, megoldása jó lehet, de ha tényleg ennyi bizalom nincs a felek között...
2014. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tengor a kérdés nem neked szólt!
2014. jún. 19. 09:15
 8/10 A kérdező kommentje:
kösz Geniuseus
2014. jún. 19. 09:15
 9/10 Tengor ***** válasza:
Jah, bocsi! Legközelebb kérlek ezt még a címben tisztázd le! Remélem megérted, nem szeretek feleslegesen olvasni!
2014. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
LoL, így érdemes üzletet indítani.
2014. jún. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!