Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Érdekelne titeket egy személye...

Érdekelne titeket egy személyes/naplós blog?

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem nem.
2014. júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem
2014. júl. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pont egy 246 567. blog hiányzik ennek a világnak.


Egyébként én úgy tudtam hogy a blog mint műfaj eleve ilyen személyes internetes naplónak indult, csak azt vettem észre hogy túl sok az önjelölt újságíró.

2014. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szigorúan a kérdésre válaszolva: NEM. És valószínűleg kislányokon és 8 éves kisfiúcskák majd lepontoznak, és leírják, hogy hülye vagyok, őket igen. Ja. Persze.
2014. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

miért az érdekel, hogy másokat érdekelné-e? ha írni akarsz, írj! ha csak azért akarod írni a blogot, hogy sokan olvassák, akkor előbb-utóbb beleunsz, mert csalódott leszel, hogy nem olvassa senki vagy csak nagyon kevesen.

egyébként egy személyes blog is lehet nagyon jó, ha azt elég érdekesen vagy viccesen írják meg. Azok a blogok sokkal zavaróbbak ahol a bloggerek írónak vagy újságírónak képzelik magukat, de pl. a helyesírást messziről sem ismerik.

2014. júl. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Engem érdekel:)
2014. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy naplós blog senkit nem érdekelne nemis az a lényege, a lényege hogy te leírd amit szeretnél kiadd magadból mint a naplónak is, csak míg naplót vezetni nem divat blogot annál inkább...
2014. júl. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!