Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ezt hogyan (bővebben lent)?

HTML,PHP,CSS kérdése:

Ezt hogyan (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Ismét egy számomra bonyolult feladatba ütköztem. Sokat gondolkodtam hogy e kérdést hova írjam de mivel weblapról van szó gondoltam ide. Nos az volna a probléma hogy ismerőseim minecraft szervert akarnak üzemeltetni és a weblapjukat én csinálom na most kitalálták hogy legyen egy panel ami az aktuális eseményeket kiírja ban kick stb. + ez nem elég mnden óra után akarnak pontot osztani tehát fenn vagy a szerón 1 órát és kapsz 5 pontot. Valamennyire értek a java programozáshoz azt kell mondanom hogy annyit meg tudok csinálni hogy txt-be beírok valamit és kiolvasom stb. de ennyire nem tehát van valami ötletetek hogy lehetne ezt megoldani?


A válaszokat előre is köszi :)



2014. aug. 26. 10:46
 1/4 A kérdező kommentje:
gta sa-val régen meg tudtam volna oldani de minecraftal nem :) mert a samphoz (pawno) volt valami mysqles cucc már nem tom mi de ott meg lehetett oldani de a minecraft más világ
2014. aug. 26. 10:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy működik ez a minecraft szerver dolog? Amint ezt megtudjuk, onnantól egyszerű.
2014. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez az amit én sem tudok de azt tudom hogy valami javával kapcsolatos mert ez az egész minecraft egy javában írt játék de nem tudom én se de lehet ha meg lesz a szerver jobban belelátok én is és akkor majd konkrétabban tudok írni róla :)
2014. aug. 26. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű, kell egy adatbázis szerver pl MS SQL, az mc szerónak bukkitnak kell lennie. Egy bukkit plugin folyamatosan írogat infókat az adatbázisba, a weboldal meg kiolvassa.
2014. aug. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!