Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehet domainhoz hozzáfű...

Hogyan lehet domainhoz hozzáfűzött e-amil címem? (többi lent).

Figyelt kérdés
Nos, az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehetne olyan e-mail címem, amely a domainomhoz van hozzáfűzve? Például: info@valami.tk, vagy info@valami.hu . Esetemben a .tk-s domain nevemhez kellene.

2014. szept. 16. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A tárhely szolgáltatótól
2014. szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Viszont a domaint nem a tárhely szolgáltatótól rendeltem. Az atw.hu-n regisztráltam, ott hol tudom ezt az opciót kérni?
2014. szept. 16. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt kezdheted volna előbb is

info sat csak akkor kapsz ha fizetsz érte


de ilyened lehet weboldalneve@atw.hu


profilod beállításainál kell leni


vagy pop3


Hogyan tudom használni POP3/IMAP levél fiókomat?


Az alábbi példa Outlook Express levelező klienst feltételez. A menü Eszközök/Fiókok/Hozzáadás/Levelezés... gombra kattintás után add meg neved. Ez fog megjelenni másoknál feladóként. Tovább gomb, majd add meg atw-s e-mail címed azonosító@atw.hu formátumban, ahol azonosító a regisztrációnál megadott név. Válaszd ki a POP3-as kiszolgáló típust. Beérkező levelek kiszolgálójának add meg a mail.atw.hu-t, Kimenő leveleknek az internet szolgáltatóval kötött szerződés mellékletén lévő SMTP szervert kell megadni. Ez általában mail.szolgáltató.hu vagy smtp.szolgáltató.hu. Tovább gomb és fióknév legyen azonosító@atw.hu, jelszónak pedig regisztrációnál használtat, amennyiben ezt még nem változtattad meg az Admin oldalon. Tovább, Befejezés gomb. Mostmár be van állítva a levelező kliensed, nincs más dolgod, mint a Küldés/Fogadás gombra kattintani. Ekkor letöltöd szerverünkről beérkezett leveleid, valamint elküldi küldetlen üzeneteidet. E-mail fiókodat 5 MByte-ban korlátozzuk, ezért ajánljuk, hogy gyakran töltsd le e-mail-jeidet. ellenkező esetben az 5 MB felett beérkező e-mail-jeidet elutasítja a szerver.

2014. szept. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2014. szept. 16. 15:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!