Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol találok partnert weboldalh...

Tudasbazis kérdése:

Hol találok partnert weboldalhoz, vagy hogy tudom felfuttatni az ilyen tipusú project-et költségvetés nélkül?

Figyelt kérdés

Van két webes projektem, amihez nem feltétlenül pénzbeli befektetőt keresek. Alapvetően mind a két project 0ft-tal indult és már működik. Viszont szeretném egy kicsit megdobni a látogatók, felhasználók számát. Az egyiknek már némi bevétele is van.


Szóval a két project:

[link]

Apróhirdetési portál asztali pc-re és mobilra.


[link]

Hasonló mint a stackoverflow, vagy a gyakorikerdesek...


Ezekhez vagy olyan embert keresek, akinek már van befutott oldala és tudna látogatókat hozni rá, tehát reklámot csinálni az oldalakhoz. Vagy pedig olyan embert, aki a google adwords-ben, esetleg egyébb oldalakon állná a reklámköltséget. Minden más technikai kérdést elintézek én magam...


tigyi.janos@gmail.com

0670 229 33 47



2014. nov. 2. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az eladom.tk miben jobb mint az OLX?


A tudásbázis.tk miben jobb, mint a GyakoriKérdések?

2014. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

eladom.tk: Ebben az esetben nem feltétlenül az a kérdés, hogy jobb-e, vagy nem. Inkább csak egy másik stílust képvisel. Mióta felvásárolták a konkurenciát eléggé egyoldalú lett a dolog. Nagyon sok ember van akinek nem tetszik az jelenlegi oldalak felépítése, kezelése. Többek között nekem sem.


tudasbazis.tk :

Talán egy kissé modernebb, többet tud a rendszer. Szerintem kicsit átláthatóbb is, illetve a felhasználóknak ajándékokat is osztogatnék. A pontrendszer amit beállítottam számomra ezt veszteség nélkül megoldhatóvá teszi. Idővel ehhez is készíteni fogok reszponzív designt, hogy mobilra is optimalizált legyen.

2014. nov. 2. 19:02
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egész jók, viszont szerintem az eladom.tk oldalon NE írd ki az eladó e-mail címét. Hipp-hopp spamlistára kerülnek a hirdetők.
2014. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nocsak, végre egy oldal, ami nem dől meg egyből ha valahol kap egy idézőjelet.


Ugyanakkor ez itt kérdés helyett kicsit hirdetés szagú, plusz a kinézeten még mind a 2 oldal esetében kellene javítani, valamint a tk-s domain baromi komolytalan, hiába 0 Ft-os volt a cucc, akkor is.

2014. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 PHP de kóder! ***** válasza:

de azert az apache config itt is szar


[link]

2014. nov. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 PHP de kóder! ***** válasza:

A tudásbázis.tk miben jobb, mint a GyakoriKérdések?


ez a kerdes ugye csak vicc volt? :))))))))

2014. nov. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok


> eladom.tk: Ebben az esetben nem feltétlenül az a kérdés, hogy jobb-e, vagy nem. Inkább csak egy másik stílust képvisel.


Nem tudunk meg semmit. Meg tudod győzni az embereket, miért jobb nekik, mint az OLX vagy a Jófogás? Ha nem jobb, nem fognak átszokni.


Nekem amúgy kényelmetlenebb az eladom.tk, mint az OLX - többet kell kattintani egy kereséshez. A kategória kiválasztás nálad 2 kattintás, és keresni is kell, OLX-en pedig eleve a listát kapod a kezdőoldalon, innen 1 kattintás csak, és képekkel segít.


>> A tudásbázis.tk miben jobb, mint a GyakoriKérdések?

> ez a kerdes ugye csak vicc volt? :))))))


Én is tudom, hogy nem jobb, és esélytelen átszoktatni az embereket, de ezzel a kérdéssel próbálom rávezetni a Kérdezőt, hogy gondolkodjon el, hogyan tudná "eladni" a termékét. :) Mondjuk itt azért már voltak ötletek. (Noha engem speciel nem győztek meg az ajándékok, én nem azért válaszolgatok.:))

2014. nov. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 PHP de kóder! ***** válasza:
Nem ertetted meg amit irtam. Arra akartam utalni, hogy a gyakorikerdesek egy szar.
2014. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 PHP de kóder! ***** válasza:
gyanitom kb. olyan ganyolt forrasa lehet mint a joomlanak.
2014. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a legelső az lenne, hogy a design miatt ne menjenek el.

Nem rossz, de nem kelt profi benyomást, nem ad elég bizalmat, nem marad meg a látogatóban, olyan túl semmilyen.


az osclass font nem teljes (nincs őű)

a tudasbazis.tk címkefelhőjében vannak túl kicsi címkék, nem olvasható. sok helyen elcsúszik a design: bejelentkezés, értékelés, keresés.

a válaszoknál nincs vezetve a szem, és sok a lényegtelen szöveg: látogatóként is kint van mindenhol pl a szerkesztés, hozzászólás.

spamnek jelölésnél nincs visszajelzés (igaz, látogatóként próbáltam)

2014. nov. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!