Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Privát Blog, amit csak én...

Privát Blog, amit csak én láthatok? (Több lent)

Figyelt kérdés
Egy ideje már "könyv" írással foglalkozom, 14 éves vagyok és már nem ez az első,hogy írok. Kezdem észre venni magamon,hogy egyre jobb vagyok ebben,és egyre szaftosabb,kifinomultabb és érdekesebbek a történeteim,és most egyet komolyan is veszek. Eddig sajnos a többi,a gép tönkrementével elveszett. A nagynéném könyvíró,sokak számára mondhat valamit, A Sidney Lauren név és a Martha Taylor. A két személy egy és ugyan az,csak az egyik nevén romantikus a másik nevén orvosi könyveket ír. Az én Márta nénim mondta,ha úgy érzem egy könyvem kiválóra sikerül megérzéseim szerint,segít kiadatni. Viszont ezt még nagy falatnak érzem. Olyan blogot keresek,amire kirakhatom a könyvem,de viszont csak én tudom megtekinteni amit írok és senki más nem láthatja rajtam kívül.

2014. nov. 5. 15:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok,ha egy-két hiba található a kérdésemben,de a számítógépem már a végét járja.
2014. nov. 5. 15:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Mégis minek kéne hozzá blog? Fogsz egy wordot aztán hajrá. Vagy ha félsz, hogy elveszik, akkor [link]
2014. nov. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben tudok neked segíteni, írj privátot :)
2014. nov. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Néhány megoldás:

1, a régimódi: papír, toll

2, egy sima word file-ba írsz és azt feltöltöd egy netes tárhelyre vagy egy felhőbe, ajánlom az onedrivet

2014. nov. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!