Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen felbontáshoz érdemes...

Milyen felbontáshoz érdemes igazítani az oldalakat?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy érdemes az 1024×768-as képernyőfelbontáshoz igazítani a weboldalakat, de annak már vagy 6 éve. Nem tudom, hogy az évek során ez változott-e, erre lennék kíváncsi.


Illetve még annyi, hogy lehet olyan weboldalt írni hogy mondjuk 1300 pixel széles a weboldal (most csak hasamra ütve mondtam egy értéket), de mondjuk akinek nincs ilyen széles képernyőfelbontása, az pedig 1024-es oldalszélességhez igazítva látja az oldalt.


Nyilván ehhez kettő stíluslapot kell írni, egy a széleshez, egy a 1024-eshez, de kivitelezhető valamilyen módon? Azt nem kell leírni, hogy hogyan, mert jelenleg nem saját kezűleg írt oldalakat készítek, szóval nem tudnám kivitelezni, csak azt szeretném tudni, hogy meg lehet-e oldani.


Előre is köszönöm a válaszokat!

17/L


2014. nov. 8. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyenhez, ma már csak reszponzív oldalt érdemes csinálni.
2014. nov. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Dinamikus.

Amúgy minimum 1024px széles monitorhoz

2014. nov. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ó, jól le vagyok maradva. Köszönöm az információt, sokat segített!
2014. nov. 8. 18:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Első körben (legalábbis szerintem) nézz utána a Bootstrap-nek, mert azzal a media-query-k ismerete nélkül is tudsz responsive oldalt készíteni.
2014. nov. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a tanácsot!
2014. nov. 11. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!