Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért dolgoznak ennyien a...

Miért dolgoznak ennyien a facebooknál?

Figyelt kérdés
Minek ennyi dolgozó? Nem mostanra gondolok, hanem amikor Mark Zuckerberg elkészítette, miért volt több száz programozó? Mire kellettek?

2014. dec. 23. 12:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Hallod ember, te el vagy tévedve valahol... nem tudom hány éves vagy, de én tudom mivel én ezzel foglalkozom... és ha nem hiszed ez van. Nem érdekel... de ez van... a chat része is megvehető illetve letölthető a netről... lehet hogy most sokan dolgoznak rajta mert beindult az oldal és ugye kell a fejlesztés + elég erős vas alá... de abból van.

De ha gondolod... össze dobhatok neked egy facebook oldalt régi kinézetével... mivel meg van az oldal... csak a témája ami meg van az már nagyon régi... de ha ennyire nem hiszel nekem akkor akár be tudom mutatni a dolgot...

2015. jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#11: ne keverd a facebook clonokat, a facebook -al.

A clon oldalak, amik külsőre hasonlítanak, közel nem azok amit a facebook fejleszt, sőt!

A facebook nem fogott egy ilyent amit valaki megcsinált, és azt használja, mert akkor még pl. nem is volt, ezek amiket le lehet szedni a netről, amik külsőre hasonlítanak, azok utána készültek, pont azért mert lekoppintották.

Az első ilyen klón a Diaspora -volt 2010 szeptemberében.

Utána annak alapján sok más klón is született...

De ekkor már a fércbook 4 éve üzemelt.

2015. jan. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

EMBER! A chat azt is már régóta meglehet venni... de mindjárt leírom a nevét: pl ez: [link]


Neve: cometchat...

Van ifly chat: [link]


Bár ez még sztem valami új de cometchat már évek óta van... meg volt még valami de arra nem találtam rá most a neten így hirtelen... szerintem ez lett az új oldaluk: [link] mert az is valami avchat volt asszem... de mind1 -.-"

2015. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13: Aha... Azt ugye tudod hogy a CometChat 2010 -től van. (2009 -ben indult a projekt)

A IFlyChat pedig 2012 -ben indult, és még csak közel sem az amit a fércbook használ.

Az AVChat pedig teljesen más, az egy flash alapú rendszer, ami kb fércbook -al kezdte egy időben a fejlesztését.


Még valami baromság!?

2015. jan. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jól van nagy okos... akkor te aztán tudod...Na mind1. Nem vitázok... mert még a végén én szívom meg mert engem tiltanak ki idegességem miatt... amit te és az olyanok mint te teszik tönkre az életem!.
2015. jan. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hozzászólásaid alapján 12-14 éves lehetsz. Kicsi vagy még ehhez, menny és inkább LEGO-z!
2015. jan. 16. 21:28
 17/17 anonim ***** válasza:

LoL, lehet idősebb vagyok nálad... :D

Nem biztos... de lehet...

2015. jan. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!