Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek melyik a legjobban...

Szerintetek melyik a legjobban használható, grafikus (WYSIWYG) típusú weblapkészítő program? Hogy ingyenes vagy fizetős az mellékes!

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Macromedia Dreamweaver, FrontPage(Ez olyan mint az office word, ugyanúgy kell benne szerkeszteni.)

Szerintem ez a két legismertebb. Elég egyszerű, jól használható programok.

2010. febr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 compactegon ***** válasza:
egyértelműen az Adobe Dreamweaver
2010. febr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

website x5 evolution 8 , fizetős progi ( 2,5 hónapja láttam a zalaegerszegi Media Markt-ban 8000 Ft.-ért) . Szerintem könnyű használni, egeres-kattintós megoldás. Sok mindent tud. Ha jól kinéző oldalt akarsz készíteni, vagy az alapokat gyorsan akarod elkészíteni, és egy másik szerkesztővel akarsz rajta dolgozni, akkor is ajánlani tudom. Én jó pár oldalt elkészítettem vele, eléggé rugalmas a beállítási lehetőségei, alapban van sok sablon, de a magadét is beágyazhatod ( sok ingyenes sablon van fent a honlapjukon is) . Teljesen optimalizálja a weboldalakat , ha kéred, fel is tölti a megadott tárhelyre .


(Ugyanazt a weboldalt készítettem el vele, mint ami a munkahelyemen volt -főnöki kérésre-. A munkahelyi 52 Mb. ezzel a progival 14 Mb lett. És teljesen ugyanúgy működik, teljesen azonos kinézet és ugyanaz a tartalom.)

2010. febr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!