Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Wordpress.com-rol sajat...

Wordpress.com-rol sajat domainre (pl. one.com hostinggal) - utana ugyanugy szerketszthetem a honlapom?

Figyelt kérdés

Egy egyszerubb honlapomnak szeretnek sajat (.wordpress nelkuli) domainnevet. A webhosting igazabol mit takar? A szerkeszteseket utana ugyanugy el tudom vegezni a WP feluleten, vagy mi fog valtozni azutan, hogy regisztralom a sajat domaint?


Vagy van kulonbseg, hogy melyik webhostingot valasztom - pl. amit a wordpress kinal, azt kene..? Elegge kezdo vagyok a temaban..:)


Koszonom!


2015. márc. 1. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Veszel egy domaint,meg tárhelyet majd földobod az eddig elkészített lapod fájljait a szerverre. Importálod a db-t és már dolgozhatsz is úgy ahogy eddig.
2015. márc. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos nem teljesen vilagos nekem...:) A wordpress.com blogkesziton (tehat nem a gepre installalt szerkeszton) keszitettem egy honlapot c...wordpress.com neven.


Ennek szeretnek egy uj nevet adni, k.....com nevre + a wordpress reszt elhagyni. A wordpressen olyat felkinal, hogy a jelenlegire regisztraljak .com-os vegzodest, csak ugye a mostani nevet is valtoztatni szeretnem... (Nincs premium tagsagom, a teljesen ingyenes verziot hasznaltam, mivel csak egy egyszeru bemutato honlaprol van szo...)


Egyaltalan mikert kell fizetni? A domain nev regisztralasa ill a tarhely/hosting az ket kulonbozo dolog, vagy csak pl. a one.com-on elintezhetem a kettot egyben szinte ingyen?


Elnezest az ertetlensegert, koszonom az infokat!

2015. márc. 1. 22:39
 3/3 tss25 válasza:
Wordpress költöztetésénél az adatbázisban a linkek a régi urlre fognak mutatni. Ha sikeresen akarsz wordpresst költöztetni olvasd el ezt [link]
2015. ápr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!