Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weboldal készítői tapasztalatt...

Weboldal készítői tapasztalattal milyen lehetőségeim vannak plusz jövedelemszerzésre?

Figyelt kérdés
Weboldal készítői ismeretek birtokában milyen lehetőségeim vannak jövedelemszerzésre? Munka mellett szeretnék ilyesmivel foglalkozni de nem igazán találtam még profilt ami megfelelne nekem. Hogyan tudnám kamatoztatni a tudásom?

2015. márc. 2. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha még te sem tudod, hogy melyik terület fekszik neked, akkor nehezen kamatoztathatod.

Gyanítom, hogy ez a weboldal készítői tapasztalat nem túl mély, emiatt nem látod a te utad nenne.

2015. márc. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Drone007 ***** válasza:

A "weboldal készítői ismeretek" nálad mit jelent?

Annak függvényében, hogy ez a "középsuliban tanultuk, és jól ment" szinttől egészen a "15 éves php backend fejlesztői gyakorlattal és kb 50 befejezett projekttel rendelkező" szintig bezárólag, elég változatos lehetőségeket takar.

Az első a 0. szint, elhelyezkedés és pénzkereseti esély 0.0001%. Az utolsó a szuperprofi, aki után két kézzel kapkodnak a webfejlesztő cégek.


Te gyakorlatilag a hobbiddal akarsz pénzt keresni, ami nem fog menni. Nem azért, mert esetleg nem vagy jó benne, hanem azért, mert ma már csak a minőségért fizetnek az emberek, azt is csak úgy mintha a fogukat húznák. Valamint azért is, mert Dunát lehet rekeszteni a kezdő webtákerekkel, akik elárasztották a piacot az olcsó semmirenemjó alkotásaikkal.


Persze találhatsz valakit időnként a haveri körben, akinek jó lenne egy weboldal, és két sörért meg egy tizesért bevállalod neki a dolgot. Sok sikert!

2015. márc. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A weboldal fejlesztői ismereteim abban merülök ki, hogy értek a html-hez, több hasonló projektel foglalkoztam még pár évvel ezelőtt kérésre. Jól kiismerem magam a CMS rendszerekben, szinte az összes hasonló tartalomkezelő rendszerrel vannak tapasztalataim. Értek a photoshophoz, ha nem is teljes profizmussal de mindig igyekeztem igényes munkát végezni vele. Elég jól kiismerem magam a myql adatbázisokban is ha ez számít valamit és igaz nincs 50 referenciám de eddig nem panaszkodtak a munkáimra. Nekem és az ismerőseimnek tetszettek. Azzal egyet értek, hogy mindenki ragaszkodik a minőségi munkához de nem is arról álmodozom, hogy webfejlesztői cégeknél dolgozzak. Olyasmire gondoltam, hogy akár saját weboldallal/bloggal jövedelemszerzés vagy bármi hasonló amire lehetőség lenne.
2015. márc. 3. 13:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor dobj össze egy weboldalt valamely ismertebb CMS-el. Majd ismerkedj meg a PHP,MySQL,Javascript,JQ,Ajax és más egyébb webes technológiákkal. A két dolog közötti összefüggést meg szerintem te is tudod :)


Sok sikert !

2015. márc. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Drone007 ***** válasza:

Sajnos azt kell mondjam, hogy nem vagy weboldal készítő. Maximum poweruser, aki össze tud rakni egy joomlát vagy egy wordpress-t. Az, hogy a haveroknak tetszett, még a semminél is kevesebbet ér, hiszen ők elfogultak.

Amíg a szerveroldali programozás rejtelmeibe nem ugrasz bele (a "myql" nem számít annak), addig másoknak ne akarj weboldal gyártani.


Saját oldallal a legegyszerűbb pénzkereseti lehetőséget a google adsense, és/vagy az etarget reklámbevételei jelenthetik. Ehhez azonban látogatottság kell, méghozzá jó nagy.


Sok sikert.

2015. márc. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha egyedül el tudsz készíteni kisebb projekteket, valamint ismersz 1-2 backend frameworköt, SQL-t, valamint frontend nyelveket(HTML, CSS, JS), akkor megpróbálhatsz freelancerként érvényesülni, de az sajnos 80%-ban megrendelők kereséséből/szűréséből áll, nem pedig produktív munkával telik. Esetleg megpróbálhatsz részmunkaidőben dolgozni egy kisebb cégnél, vannak akik szívesen vennének egy kicsit több munkaerőt, de plusz full time devre nem elég a budget.
2015. márc. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!